Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ମାତିଲା ମାଙ୍କଡ : ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମହିଳା ମୃତ, ୪ଗୁରୁତର

9/05/2020 at 2:17 PM

ମେଣ୍ଢାଶାଳ ୦୯।୦୫: ଚନ୍ଦକା ଥାନା ମେଣ୍ଢାଶାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗିରିଙ୍ଗାପୁଟ ଗ୍ରାମରେ ମାଙ୍କଡ଼ କାମୁଡ଼ାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ମୃତକ ହେଲେ କମଳି ମାଝି(୬୦) । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ବାଇକରେ ବସି ଯାଉଥିଲେ କମଳି । ହଠାତ୍‌ ଏକ ହନୁ ମାଙ୍କଡ଼ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଲମ୍ଫ ମାରିଥିଲା । କମଳି ବାଇକ୍‌ ସହିତ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ମାଙ୍କଡ଼ଟି କମଳିଙ୍କୁ କାମୁଡ଼ି କ୍ଷତାକ୍ତ କରିପକାଇଥିଲା । ସାଙ୍ଗରେ ଥିବା ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀ ହୋହଲ୍ଲା କରିବାରୁ ମାଙ୍କଡ଼ ପଳାଇଥିଲା । କମଳିଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ମେଣ୍ଢାଶାଳ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲ ଓ ପରେ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା ।କଟକ ବଡ଼ ମେଡିକାଲରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା ।

ମାଙ୍କଡ଼ଟି କମଳିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ଗାଁର ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କାମୁଡ଼ି କ୍ଷତାକ୍ତ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବନ ବିଭାଗକୁ ଏବିଷୟରେ ଲୋକେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ଲେଖା ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ ବିଭାଗ ମାଙ୍କଡ଼ଟିକୁ କାବୁ କରିପାରିନଥିଲା । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଏହି ହନୁ ମାଙ୍କଡ଼ଟି ଗିରିଙ୍ଗାପୁଟ ଗ୍ରାମରେ ଅନେକ ଦିନରୁ ଉତ୍ପାତ ଚଳାଇ ଆସୁଛି । କେବେ କେବେ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟ କରୁଛି । ଲୋକେ ବାରମ୍ବାର ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ବି ବନ ବିଭାଗ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲା ।

   Related Posts