Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୩ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ସହିତ ବୋଲେରୋ ଜବତ; ୨ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମିଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮୮୧୩ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଘରେ ପଶିଗଲା ଟ୍ରକ୍ : ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରତକୁ ବଡ ଝଟ୍‌କା ଦେଲା ଫିଫା : ଏଆଇଏଫଏଫକୁ କଲା ସସପେଣ୍ଡ୍, ମହିଳା ବିଶ୍ୱକପ ଆୟୋଜନ ଅଧିକାର ବି ଛଡାଇ ନେଲା
  • ||
  • ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ପ୍ରଶଂସକ : ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ବେଳେ କ୍ରାଶ୍ ହୋଇଗଲା ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବିହାର କ୍ୟାବିନେଟର ସଂପ୍ରସାରଣ, ଶପଥ ନେବେ ୩୧ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ପାର୍କିଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା ଗାଡି ଭିତରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବ ଘଟଣା; ପରିବାର ଲୋକେ ଆଣିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

1/10/2018 at 1:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧/୧୦ : ସାମନ୍ତରାପୁର ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଟାଟା ସଫରି ଗାଡି ଭିତରୁ ମିଳିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘଟଣାର ପରଦା ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଠୁଛି | ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ତନୁଜା ଆଇଚ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

ମୃତ ତନୁଜା ବିବାହିତା ଏବଂ ତାଙ୍କର ୬ବର୍ଷର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନା ସଂଗ୍ରାମ ଆଇଚ | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଥିଲା | କିଛି ଦିନ ହେଲା ସେ ସାମନ୍ତରାପୁର ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକତା କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ନିଜ ଘର ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କଟିକଟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |

୯ ବର୍ଷ ତଳେ ସଂଗ୍ରାମଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା | ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ ମାଇନିଂ ପରିବହନ ଠିକାଦାର ବୋଲି ପୋଲିସ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି | ପୋଲିସ ଶବ ଜବତ କରିବା ପରେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପିଉସା ନରେନ୍ଦ୍ର ଜେନା ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଏକ ସୁପରିକଳ୍ପିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ | ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ସ୍ୱାମୀ ସଂଗ୍ରାମ ଆଇଚଙ୍କ ହାତ ରହିଛି |

ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି | ତେବେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ମିଳିବ ପରେ ସଂଗ୍ରାମ ଆଇଚ ଏବଂ ୬ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ରର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳୁନଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସାମନ୍ତରାପୁର ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ସାମ୍ନା ଗଲିରେ ପର୍କିଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା ଏକ ଟାଟା ସଫରି ଗାଡିରୁ ତନୁଜାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଆଜି ସକାଳୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା |

ତନୁଜାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ଦୁର୍ଘଟଣାର ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ତନୁଜାଙ୍କୁ ଗାଡି ଭିତରେ ବସାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ଅନୁମାନ କରୁଛି | ଗାଡି ଭିତରୁ ପୋଲିସ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ କିଛି ଲୁଗାପଟା ଓ ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଛି | ଯେଉଁ ଗାଡି ଭିତରେ ତନୁଜାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଥିଲା ତାର ନମ୍ବର ହେଉଛି ଓଆର ୦୨ଏଏମ ୨୬୦୦ | ଏହି ଗାଡିଟି ଏସ ଆର କ୍ୟାରିଅର ନାମକ ଏକ ସଂସ୍ଥାର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି |

   Related Posts