AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ବରଗଡ ସୋହେଲା ଜାଟଲା ଗାଁରେ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

3/11/2018 at 11:36 AM

ବରଗଡ ୩|୧୧:   ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ସୋହେଲା ଜାଟଲା ଗାଁରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର । ଭେଡେନ ଥାନା ଋଷୁଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖୁଣ୍ଟଲିପାଲି ଗାଁର ସଦାନନ୍ଦ ସେନଙ୍କ  ଝିଅ ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ମାମି ଜାଟଲା ଗାଁର କଲାଚାନ୍ଦ ସରାଫଙ୍କ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ମାନସଙ୍କୁ ୩ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ସମୟରେ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଦାବି ମୁତାବକ ଯାନୀ ଯୌତୁକ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପରେ ଅଧିକ ଯୌତୁକ ଦାବି କରି ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ମାମିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଗତ ରାତିରେ ମାମି ଗୁରୁତର ଥିବା ନେଇ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ମାମିଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ପରିବାର ଲୋକେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳେ ମାମିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମାମିଙ୍କ ଦେହର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଆଘାତ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ, ମାମିଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମାନସ ଏବଂ ଶ୍ବଶୁର କଲାଚାନ୍ଦ ଓ ଶାଶୁ ଅଶ୍ବନୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି । ମାମିଙ୍କର ୧୦ ମାସର ଦୁଇଟି ଜାଆଁଳା ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts