Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ରାମ ରହିମ ଭଳି କରିଦେବି ତୋ ଅବସ୍ଥା କହି ଜଣେ ବାବାଙ୍କୁ ଧମକାଇଲେ ମହିଳା, ବ୍ଲାକମେଲ କରି ଲୁଟିନେଲେ ୪୦ ଲକ୍ଷ

16/01/2019 at 6:22 PM

ଲୁଧିଆନା ୧୬/୧- ଅନେକ ସମୟରେ ବାବାମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା  ନଜିର ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଜଣେ ମହିଳା ବାବାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଥରେ ଅଧେ ନୁହେଁ ବାରମ୍ବାର ବ୍ଲାକମେଲ କରିବାପରେ ବାବା ବାଧ୍ୟହୋଇ ଥାନାରେ ଆଣିଛନ୍ତି ଅଭିଯୋଗ । ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ନାଭାରୋଡ଼, ପଟିଆଲା ନିବାସୀ ପରବିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ ରେଣୁ । ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ବାବାଙ୍କ ସହ ଥିଲା ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କ । ରେଣୁଙ୍କ ଶଶ୍ଵର ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ସବୁବେଳେ ଯିବାଆସିବା କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଶଶ୍ଵର ମରିଗଲା ପରେ ଶାଶୁ ବି ସେହି ବାବାଙ୍କ ଅନୁଗାମୀ ଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ରେଣୁ ସହ ବାବାଙ୍କ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା ।

ରେଣୁ ବାବାଙ୍କୁ  ଦେଖାକରିବାକୁ ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ବାବାଙ୍କ ଠାରୁ ୩ମାସ ଭିତରେ ଫେରାଇଦେବେ କହି ୧ଲକ୍ଷ ଟଂକା ଧାର୍ ନେଇଥିଲେ । ହେଲେ ରେଣୁ ନେଇଥିବା ଏହି ଟଂକା ବାବାଙ୍କୁ ଏହି ଟଂକା ଫେରାଇ ନଥିଲେ ।

ତା ପରେ କିଛିଦିନ ପରେ ରେଣୁ ବାବାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି କହିଥିଲା, ସେ ଜଣେ ସିବିଆଇ ଅଫିସରଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠଲୋକ । ଏହିକଥା କହି ବାବାଙ୍କୁ ଆହୁରି ୫ଲକ୍ଷ ମାଗିଥିଲେ ରେଖା । ଏହିଭଳି ସେ ବାବାଙ୍କ ଠାରୁ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଂକା ନେବାପରେ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ଆହୁରି ଟଂକା ମାଗୁଥିଲେ । ବାବାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧମକାଇ କହୁଥିଲେ, ଯଦି ଏହି ଘଟଣାର କିଛି ପାଟି ଫିଟାଇବେ ରାମ ରହିମ ଭଳି ଅବସ୍ଥା କରିଦେବେ । ବାବା ରେଖାଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ଅଫିସର ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇଥିବା ଓ ଜଣେ ମହିଳା ହୋଇଥିବାରୁ ଡ଼ରି କିଛି କହୁ ନଥିଲେ ।

ରେଖାଙ୍କର ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ ବଢ଼ିଯିବାରୁ ବାବା ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଶେଷରେ ଆଇନର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିବା କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ରେଖାଙ୍କୁ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।  

   Related Posts