ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ORHDC ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା, IAS ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ସହ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଜଜ୍‌
  • ||
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ଲଗାତାର ୧୦ମ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ଜିତିଲା ଭାରତ, କୋହଲି କହିଲେ-ରୋହିତ ଏବଂ ବୁମରାହଙ୍କ ବିନା ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜ୍ ଜିତିବା ବଡ କଥା

6/12/2020 at 9:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୨ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜକୁ ୨-୦ରେ ଆଗୁଆ ଜିତି ନେଇଛି ଭାରତ । ଟିମର ଅଲରାଉଣ୍ଡ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବଳରେ ଚିତପଟାଙ୍ଗ ମାରିଛି ଘରୋଇ କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ । ତେବେ ଏହା ପରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଜଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିନା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜ ଜିତିବା ଟିମ ପାଇଁ ମହତ୍ତ୍ବ ରଖୁଛି । କୋହଲି ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ପାଣ୍ଡ୍ୟା ୨୨ ଟି ବଲରୁ ଧୂଆଁଧାର ୪୨ ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଭାରତ ୨ୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟିକୁ ୬ ଓ୍ବିକେଟରେ ଜିତିବା ସହିତ ସିରିଜକୁ ୨-୦ରେ ଜିତି ନେଇଛି ।

ସିରିଜର ୩ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ଖେଳାଯିବ । ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଏହି ବିଜୟ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ବ ରଖୁଛି । ଟିମରେ ରୋହିତ ଏବଂ  ବୁମରାହଙ୍କ ଭଳି ଅନୁଭବି ଖେଳାଳୀ ନାହାନ୍ତି । ତଥାପି ଆମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛୁ । ତେଣୁ ଟିମ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଗର୍ବର କଥା ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲ ବେଳେ ଜଂଘ ମାଂସପେଶୀରେ ଆଘାତ ଲାଗିବା କାରଣରୁ ସିରିଜରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି । ବୁମରାହଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୪ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ୍ ସିରିଜ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଉଛି । କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ୨ୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟିର ମ୍ୟାନ ଅଫ ଦ ମ୍ୟାଚ୍ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଟିମର ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜ ଦମରେ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଟିମରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଆଗାମୀ ୪ ରୁ  ୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଟିମ ପାଇଁ ଜଣେ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ହେବେ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ।

   Related Posts