vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ବଡ଼ ଘର ବଡ ଗୁମର ! ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଘରୋଇ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପତ୍ନୀ

15/06/2018 at 10:09 AM

ଆଇଏଏସ୍ ଅଫିସରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଘରୋଇ ହିଂସା ଓ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଅଫିସରଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଅଫିସର ଜଣକ ଏବେ ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ । ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଅଭିଯୋଗ ରଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ , ମହିଳାଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କ୍ୟାବିନେଟ ସଚିବଙ୍କ ଠାରୁ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଛନ୍ତି ଇଚ୍ଚଶିକ୍ଷିତା ତଥା ଆଇଆରଟିଏସ୍ ପାଇଥିବା ପତ୍ନୀ । ତେବେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ମିଛ, ଭିତ୍ତିହୀନ ବୋଲି କହିବା ସହ ବର୍ଷେ ହେବ ସେ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଲଗା ରହୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ସମନ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ।ତଥାପି ଜୋର ଧରିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା ।
ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ ଏବଂ ଉଚ୍ଚପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପାରିବାରିକ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ । ଆଇଏଏସ୍ ଅଫିସର ତଥା ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସାର୍ଥକ ବର୍ମାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୂଚୀ ସିଂହଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ଆଲୋଡନ । ଫେସ୍ବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଆଇଆରଟିଏସ୍ ଟ୍ରେନି ସୂଚୀ ସିଂହ କେବଳ ଅଲଗା ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ ରଖିନାହାନ୍ତି , ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ, ମହିଳା ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ କ୍ୟାବିନେଟ ସଚିବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମଧ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି ।ସୂଚୀ ଲେଖିଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନମାନସୀକ ନିର୍ଯାତାନା ଦେଉଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତା ସହ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମିଥ୍ୟା ମାମଲା ଦରଜ କରିବାର ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବଙ୍କୁ ସେ ଜଣାଇଥିଲେ ବି ଆକ୍ସନ ହେଉନଥିବା ଫେସବିୁକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ସୂଚୀ ସିଂହ ।
ତେବେ ଏପରି ସବୁ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସାର୍ଥକ ବର୍ମା । ସୂଚୀ ସିଂହଙ୍କ ନାମ ନନେଇ କହିଛନ୍ତି , ଅଭିଯୋଗ ସଂପୂର୍ଣ୍ମ ମିଛ ଏବଂ ଭିତ୍ତିହୀନ । ତେବେ ୨୦୧୫ ରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିବା କହିଥିଲେ ବି , ସେ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବର୍ଷେ ହେବ ଅଲଗା ରହୁଥିବା କହିଛନ୍ତି । ସ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ରେନିଂରେ ଥିବା ବେଳେ ସେ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସଂପର୍କ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts