AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବଦାସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଡିଜିଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ୍, କହିଲେ ତଦନ୍ତକୁ ଆହୁରି ଲାଗିବ ସମୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର୨: CFSLର ସହାୟତାରେ ASI ଗୋପାଳ ଦାସଙ୍କ ହେବ ଭଏସ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ଧରା ପଡିଲା ସ୍ତ୍ରୀର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି: ପ୍ରେମିକ ହାତରେ ସ୍ତ୍ରୀର ହାତ ଦେଲେ ସ୍ୱାମୀ

6/11/2018 at 7:18 PM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡେଇ ୬/୧୧ : ପ୍ରେମିକ ହାତରେ ସ୍ତ୍ରୀର ହାତକୁ ଛନ୍ଦିଦେଲେ ସ୍ବାମୀ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ପରକିୟା ପ୍ରୀତି ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ସ୍ବାମୀ । ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସମ୍ମତି ପରେ କୋର୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କର ବାହାଘର କରାଇ ଦେଇଦେଲେ ।

୪ ବର୍ଷ ତଳେ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ବିବାହ । କୋଳରେ କୁନି ଝିଅ । ତଥାପି ଏ ମହିଳାଙ୍କର ହୋଇଛି ବାହାଘର । ତାହା ପୁଣି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସାଥୀରେ … ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହିଁ ଏ ବାହାଘରର ମୁଖ୍ୟ ପୁରୋଧା କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନି । ବେଦୀରେ ବସି ବାହା ହୋଇଥିବା ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଡିଭୋର୍ସ ଦେବା ପରେ କୋର୍ଟରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ମହିଳାଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଛି ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ପଟ୍ଟାମୁପଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ୍ ଏଣ୍ଡୁଳାପୁର ଗାଁର ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କୋଲକାତାରେ ରହନ୍ତି । ହେଲେ ବର୍ଷକ ତଳେ ରଙ୍ଗ୍ ନମ୍ବରରୁ ଗାଁ ପାଖ ସୁରେଶ ଲେଙ୍କାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଶାଶୁ ଓ ଶ୍ବଶୂର ରେଡ୍ ହାଣ୍ଡ୍ ଧରିଥିଲେ । ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକି ସୁରେଶଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କୋଲକାତାରୁ ଡକାଇଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ଡିଭୋର୍ସ ଦେବା ପରେ କୋର୍ଟରେ ହୋଇଥିଲା ସାନି ବିବାହ । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଝିଅ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ସୁରେଶ ।
ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରୁ ବିଚ୍ଛେଦ, ଆଉ ତା ପରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ବିବାହ । ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଏ ବାବଦରେ ମୁହଁ ଖୋଲି ନଥିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହିଁ ନେଇଛନ୍ତି ବାଇଣ୍ଡିଂ ଆଣ୍ଡ୍ ଫାଇନାଲ୍ ଡିସିସନ୍ ।

   Related Posts