scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଧରା ପଡିଲା ସ୍ତ୍ରୀର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି: ପ୍ରେମିକ ହାତରେ ସ୍ତ୍ରୀର ହାତ ଦେଲେ ସ୍ୱାମୀ

6/11/2018 at 7:18 PM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡେଇ ୬/୧୧ : ପ୍ରେମିକ ହାତରେ ସ୍ତ୍ରୀର ହାତକୁ ଛନ୍ଦିଦେଲେ ସ୍ବାମୀ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ପରକିୟା ପ୍ରୀତି ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ସ୍ବାମୀ । ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସମ୍ମତି ପରେ କୋର୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କର ବାହାଘର କରାଇ ଦେଇଦେଲେ ।

୪ ବର୍ଷ ତଳେ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ବିବାହ । କୋଳରେ କୁନି ଝିଅ । ତଥାପି ଏ ମହିଳାଙ୍କର ହୋଇଛି ବାହାଘର । ତାହା ପୁଣି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସାଥୀରେ … ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହିଁ ଏ ବାହାଘରର ମୁଖ୍ୟ ପୁରୋଧା କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନି । ବେଦୀରେ ବସି ବାହା ହୋଇଥିବା ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଡିଭୋର୍ସ ଦେବା ପରେ କୋର୍ଟରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ମହିଳାଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଛି ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ପଟ୍ଟାମୁପଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ୍ ଏଣ୍ଡୁଳାପୁର ଗାଁର ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କୋଲକାତାରେ ରହନ୍ତି । ହେଲେ ବର୍ଷକ ତଳେ ରଙ୍ଗ୍ ନମ୍ବରରୁ ଗାଁ ପାଖ ସୁରେଶ ଲେଙ୍କାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଶାଶୁ ଓ ଶ୍ବଶୂର ରେଡ୍ ହାଣ୍ଡ୍ ଧରିଥିଲେ । ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକି ସୁରେଶଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କୋଲକାତାରୁ ଡକାଇଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ଡିଭୋର୍ସ ଦେବା ପରେ କୋର୍ଟରେ ହୋଇଥିଲା ସାନି ବିବାହ । ତେବେ ବିବାହ ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଝିଅ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ସୁରେଶ ।
ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରୁ ବିଚ୍ଛେଦ, ଆଉ ତା ପରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ବିବାହ । ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଏ ବାବଦରେ ମୁହଁ ଖୋଲି ନଥିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହିଁ ନେଇଛନ୍ତି ବାଇଣ୍ଡିଂ ଆଣ୍ଡ୍ ଫାଇନାଲ୍ ଡିସିସନ୍ ।

   Related Posts