ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବଲିଉଡର ବଡ ଅଭିନେତା ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ସହ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଫିଲ୍ମ, ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ଖୁଲାସା

9/10/2021 at 9:01 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୧୦: ତାପସୀ ପନ୍ନୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଫିଲ୍ମ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡର କୌଣସି ବଡ ମେଲ୍ ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିନାହାଁନ୍ତି। ନିକଟରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କରୁଥିବା ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ବଡ ମେଲ ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ନବାଗତଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି। ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମାନ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଉଛି। ଯେତେବେଳେ ତାପସୀ ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମ ‘ରଶ୍ମୀ ରକେଟ୍’ର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କହିଛନ୍ତି।

Taapsee Pannu: Taapsee Pannu Interview: Tapasi Pannu has become the busiest  actress in the industry today. This can be gauged from the fact that even  in the midst of the Corona epidemic,

ବଲିଉଡ୍ ଲାଇଫ୍ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ତାପସୀ କହିଛନ୍ତି,ଏହା ଏକ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ମୁଁ ଏହା ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛି। ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ବଡ ମେଲ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ କାଷ୍ଟିଂ କରିବା ସମସ୍ୟା ହୋଇଯାଇଛି। ଯେଉଁମାନେ ଅତି କଷ୍ଟରେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଝିଅଠାରୁ କମ୍ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ, କାରଣ ଏହାଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ଇମେଜ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ, ମୋର ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମ, ଯାହା ମହିଳାଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଲେଖାଯାଇଛି, ଏଥିରେ ପୁରୁଷ ଅଭିନେତା କାଷ୍ଟିଂ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି।

   Related Posts