scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କାହିଁକି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟ୍‌ ଦେଲେ ନାହିଁ ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍‌ ? କଲେ ଖୁଲାସା

25/07/2022 at 10:35 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫।୦୭: ନିକଟରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଭୋଟ୍ ଦେଇ ପାରିନଥିଲେ। ତେବେ କାହିଁ ସନ୍ନି ଦେଇ ନଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ପଞ୍ଜାବର ଗୁରୁଦାସପୁରର ଜଣେ ସାଂସଦ ଅଟନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟ୍ ଦେଇ ନ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ନିଜ ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ମଧ୍ୟ ସର୍ବଦା ଅନୁପସ୍ଥିତ ରୁହନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଯେ ଏତେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି କ’ଣ ଯେ ସନ୍ନି ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଆସିନାହାଁନ୍ତି।

ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଏହି ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସନି ଦେଓଲଙ୍କ ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଆଘାତ ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରିନଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆମେରିକା ଯିବାକୁ ପଡିଲା। ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି ସେ ଆମେରିକାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ​​ସେ ସୁସ୍ଥ ନ ଥିବାରୁ ଏଥିରେ ଭାଗ ନେଇପାରିନଥିଲେ। ଆଗକୁ ସନ୍ନିଙ୍କର ୪ଟି ଫିଲ୍ମ ଅଛି । ସନି ଦେଓଲ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ହେବ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପରଦାରେ କିଛି ବିଶେଷ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ନଥିଲା ।

ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପଞ୍ଜାବର ଆଉ ଜଣେ ସାଂସଦ ୩ ବିଧାୟକ ଭୋଟ୍ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଫରିଦକୋଟ ସାଂସଦ ମହମ୍ମଦ ସାଦିକ ଏବଚ ୩ ବିଧାୟକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶିରୋମଣି ଅକାଳୀ ଦଳରୁ ମନପ୍ରୀତ ଆୟାଲି, କଂଗ୍ରେସ ଚାବାୱାଲ ଏବଂ ହରଦେବ ଲାଡିଙ୍କ ଦୁଇଜଣ ବିଧାୟକ ମଧ୍ୟ ଭୋଟ୍ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି।

   Related Posts