scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗୋଟିଏ ସିନ୍ କରିଦେଲା ଫେମସ୍‌, କିଏ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତ୍ରିପ୍ତି ଡିମ୍ରି ?

7/12/2023 at 11:54 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭।୧୨: ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ୍’ । ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏବେ କରିଛି ହଲ୍ଲାବୋଲ୍‌ । ରିଲିଜ୍‌ର କିଛି ଦିନରେ ହିଁ ଧୁମ୍ ମଚାଉଛି ରଣବୀରଙ୍କର ଫିଲ୍ମ । ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀରଙ୍କ ୱାଇଲ୍ଡ ଚରିତ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରିଛି କ୍ରେଜ୍‌ । କିନ୍ତୁ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଯାହା ଏବେ ପାଲଟିଛି ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ।

 ଖାସ୍‌ କଥା ହେଉଛି ଫିଲ୍ମର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିଛି ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ତେବେ କିଏ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ? ଏକ ଛୋଟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାହିଁକି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ? ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ତ୍ରିପ୍ତୀ ଡିମ୍ରି । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆସିଛନ୍ତି ଲାଇମଲାଟକୁ । ଗୋଟିଏ ସିନ୍ ହିଁ କରିଦେଇଛି ତାଙ୍କୁ ବଡ଼ ଷ୍ଟାର ।

ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ’ ରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ତ୍ରିପ୍ତୀଙ୍କର ରହିଛି ଏକ ସିନ୍ ।  ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି । ଏହି ସିନରେ ରଣବୀର ଏବଂ ତ୍ରିପ୍ତୀ ଡିମ୍ରି ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀରଙ୍କ ସହ ତ୍ରିପ୍ତୀଙ୍କ ରହିଛି ଏକ୍ସଟ୍ରା ମ୍ୟାରେଟିଆଲ ଆଫେୟାର । ଆଉ ଏହି ସିନ୍‌ ହିଁ ହୋଇଛି ଲୋକପ୍ରିୟ । ଆଉ ଏହାପରେ ହିଁ ତ୍ରିପ୍ତୀଙ୍କର ବଢ଼ି ଚାଲିଛି ଲୋକପ୍ରିୟତା। 

ତ୍ରିପ୍ତୀଙ୍କର ବୟସ ହେଉଛି ୨୯ ବର୍ଷ । ସେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ‘ମମ୍’ ଫିଲ୍ମରେ ଆସିଥିଲେ ନଜର । ଏହା ପରେ ସେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଏବଂ ବବିଙ୍କ ସହ ‘ପୋଷ୍ଟର ବଏ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଇମତିଆଜ ଅଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲୈଲା ମଜନୁ’ରୁ ଆସିଥିଲେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ । କିନ୍ତୁ ରଣବୀରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆନିମଲ୍‌ ତାଙ୍କୁ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ କରାଇଛି ।

 ଫିଲ୍ମରେ ତ୍ରିପ୍ତିଙ୍କ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ କିଣି ନେଇଛି । ଏବେ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ତାଙ୍କର  ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଅର୍ଥାତ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଧିରେ ଧିରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ଫଲୋର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ତେବେ ଫିଲ୍ମ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ରିଲିଜ୍ର ମାତ୍ର ୫ ଦିନରେ ମୋଟ ୧୩୧ କୋଟି ଆୟ କଲାଣି ଫିଲ୍ମ ।  

You Can Read:

   Related Posts