Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ସାଜିଥାନ୍ତେ ବରଗଡ଼ ଧନୁଯାତ୍ରାର ବଳରାମ, ତା ଆଗରୁ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲେ ଶ୍ରେୟସ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି କନ୍ଧମାଳ: ଫୁଲବାଣୀରେ ୬.୬ ଡିଗ୍ରୀ, ଦାରିଙ୍ଗବାଡିରେ ୮.୫ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ
  • ||
  • ମହିଳା ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ସ୍ତନ ଏବଂ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳି କରୁଛନ୍ତି ଇରାନୀ ସେନା, ଖୁଲାସା କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଆଇଆଇସି ଗିରଫ, ୨୫ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିଲା ମିନିଟ୍ରକ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି ରାଜ୍ୟ, କୋରାପୁଟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ମୋହନା: ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ର ପଛପଟେ ପଡ଼ିଛି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଔଷଧ, ବୈଧତା ଥାଇ ବି ଫୋପାଡିଦେଲେ
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ହାତୀପଲ, ଧାନ ଫସଲ ନଷ୍ଟ ସହ ଖାଇଗଲେ ଶହ ଶହ ଧାନ ବିଡା
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିତକୋଇଲି: ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଡକାୟତ, ଚୋରି କରିବାକୁ ଆସି ନେଇଗଲେ ଜୀବନ
  • ||

ସାନିଆଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଭଉଣୀ ଅନମ୍‌ଙ୍କର ହୋଇସାରିଛି ଛାଡପତ୍ର, ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପୁଅକୁ କରିଛନ୍ତି ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ

11/11/2022 at 8:24 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୧୦: ସାନିଆ ମିର୍ଜା ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି କି ଶୋଏବ -ସାନିଆଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇ ସାରିଛି । ଏନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସବୁଆଡେ ଭାଇରାଲ୍‌  ହୋଇସାରିଛି। ହେଲେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି ମିର୍ଜା ପରିବାରରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର  ନୁହେଁ ୱ ସାନିଆଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଭଉଣୀ ଅନମଙ୍କର ବି ଛାଡପତ୍ର ହୋଇସାରିଛି। ପ୍ରଥମ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଅନମ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କରି ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି।

Sania Mirza की बहन की खूबसूरती के सामने कही नहीं टिकती, ऐश्वर्या-कैटरीना,  खुद सानिया हैं बहुत पीछे, देखें तस्वीरें

ସାନିଆ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍‌ ୱେମନ ହେଲେ ବି ନିଜ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଲୁକ୍‌ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଛୋଟ ଭଉଣୀ ଅନମ ଡିଜାଇନର।  ସେ ଡିଜାଇନର ହେବା ସହ ୟୁଟ୍ୟୁବର ବି ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ଖୁବ୍‌ ପପୁଲାର କାହିଁକି ନା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଅପଡେଟ ଦିଅନ୍ତି। ଅନମ୍‌ ବି କୌଣସି ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଠାରୁ କମ୍‌ ନୁହନ୍ତି।

तलाक के एक साल बाद सानिया की बहन के हाथों में लगी मेहंदी, निकाह की रस्मों  वाली तस्वीरों में नहीं दिख रहे शोएब मलिक | Jansatta

ପ୍ରୋଫେସନାଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ ଅନମ୍‌ ଖୁବ୍‌ ହିଟ୍। ସେ ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଅନମ୍‌ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ୨୦୧୮ରେ ହୋଇଥିଲା। ଅନେକ ବଲିଉଡ୍‌ କଳାକାର ସେଥିରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହ ଅଧିକ ତିଷ୍ଠି ପାରି ନଥିଲା। ୨ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ଛାଡପତ୍ରର କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ନଥିଲା।

सानिया की बहन अनम का हो चुका है तलाक, इस क्रिकेटर के बेटे से की दूसरी शादी, जानें  क्या करती हैं? - News AajTak

ପ୍ରଥମ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଅନମ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ପୂର୍ବ କ୍ୟାପଟେନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ଅଜହାରୁଦ୍ଦିନ୍‌ଙ୍କ ପୁଅ ମହମ୍ମଦ ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ଯାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ଅନମ ମାଆ ହୋଇଥିଲେ। ଝିଅର ନାମ ଦୁଆ ରଖିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଅନମ୍‌ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌। ସାନିଆ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହ ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି।

Sania Mirza Sister Anam Mirza Post Divorce Is Dating This Former Indian  Cricketer Son - शादी टूटने के 6 महीने बाद सानिया मिर्जा की बहन को मिला नया  प्यार, दिग्गज क्रिकेटर के

   Related Posts