oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

କିଏ ଅଧିକ ଧନୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନା ବିକ୍କି କୌଶଲ ? କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ୩ଟି ଘର, ଲଗଜରୀ ଗାଡିର ସୌଖିନ ବିକ୍କି

30/11/2021 at 5:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୧୧ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିକ୍କି କୌଶଲ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବାହାଘରକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଉଭୟ କଳାକାର ନିଜ ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତାରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନାଁ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି କମେଇଛନ୍ତି। ଉଭୟ କଳାକାରଙ୍କ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋୟିଙ୍ଗ ଅଛନ୍ତି। ବିକ୍କି କୌଶଲ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି କେତେ ? କିଏ ଅଧିକ ଧନୀ ଓ ତାଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ କିଭଳି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ବିକ୍କି ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଅନେକ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ୟାମ କୌଶଲଙ୍କ ପୁଅ ବିକ୍କି କୌଶଲ ଫିଲ୍ମ ‘ମସାନ’ରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତାପରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମରେ ବିକ୍କି କୌଶଲ ମୁଖ୍ୟ କଳାକାର ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଉରୀ-ଦ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକରେ ବିକ୍କିଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ବିକ୍କି କୌଶଲଙ୍କ ମୋଟ ସମ୍ପତ୍ତି ୩ ମିଲିୟନ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ପ୍ରାୟ ୨୨ କୋଟି ଟଙ୍କା।

ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନାଁ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲଗଜରୀ ଗାଡିର ବହୁତ ସୌଖିନ। ନିକଟରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜର ନୂଆ ରେଞ୍ଜ ରୋଭରର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଏବେ କିଛି ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପେଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ସେ ୨୦୦୩ ରେ ନିଜର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଅଜବ ପ୍ରେମ କି ଗଜବ କାହାଣୀ’, ‘ରାଜନୀତି’, ‘ଅଗ୍ନିପଥ’ ଆଦି ଫିଲ୍ମକୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ୨୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ। ମୁମ୍ବାଇରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ୩ଟି ଘର ଅଛି। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅନେକ ଲଗଜରୀ ଗାଡି, ରେଞ୍ଜ ରୋଭର, ମର୍ସିଡିଜ, ଅଡି ମଧ୍ୟ ଅଛି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଫିଲ୍ମ ଓ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଖୁବ ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts