scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପତ୍ନୀଙ୍କ ଓଜନ ବଢିବାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ବେଡରୁମ୍‌ରେ ସ୍ବାମୀ ଲଗାଇଦେଲେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା, ତାପରେ…

24/11/2019 at 2:04 PM

ଲଣ୍ଡନ ୨୪।୧୧: ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଏହାକୁ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣା ଆମେ କହିପାରିବା । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏଭଳି କିଛି କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଇଂଲଣ୍ଡର ଗେନୁଜ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏଗେନ୍ସ ମୋଟି ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି । ଗେନୁଜ ଏଭଳି ଭାବୁଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୋଟାପଣ ତାଙ୍କ ଆଫେୟାର୍ସ ପାଇଁ ହେଉଛି ବୋଲି । ଏଭଳି ସନ୍ଦେହ ହେତୁ ସେ ଘରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ । କ୍ୟାମେରାରେ ସ୍ପିକର ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା । ସେ ସବୁ ସମୟରେ ଏଗେନ୍ସଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ସମସ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଶୁଣୁଥିଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାଡିତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ, ଏଗେନ୍ସ ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ଶୋଉଥିଲେ ବୋଲି ।

ଏସବୁ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଏଗେନ୍ସ ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଗରମ ଲାଗୁଥିବା ହେତୁ ଘରେ ସର୍ଟସ ପିନ୍ଧୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କ୍ୟାମେରାରେ ଏହା ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ସର୍ଟସ ବଦଳରେ ଫୁଲ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଯଦି ସେ ଏସବୁ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରୁଥିଲେ ତେବେ ଗେନୁଜ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ ।

ଏଗେନ୍ସ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା । ପରେ ସେ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଜରିଆରେ ଗେନୁଜଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଏଗେନ୍ସ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ସବୁଦିନ କ୍ୟାମେରା ନଜରରେ ରହୁଥିଲେ । ପୋଲିସ କିଛି ମେସେଜ ଏବଂ କିଛି ରେକର୍ଡିଂସ ଆଧାରରେ ଗେନୁଜଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ୨୦ ସପ୍ତାହ ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡ ଏବଂ ୨ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିନା ଦରମାରେ କାମ କରିବାର ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଥିଲେ ।

   Related Posts