Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଜାଣନ୍ତୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତର ଭୟାନକ ସତ

6/10/2018 at 4:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୬|୧୦:  ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପରଦା ଉପରେ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ରଣବୀର ସିଂହ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ରଣବୀର ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ଏହା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ରଣବୀର ସିଂହ ଏ କଥା କହିଥିଲେ ।

ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି ସେଦିନ ଦୀପିକା ଏକ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲେ । ସୁନ୍ଦରତାର ମୂର୍ତ୍ତି ଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ । ସେଦିନ ରଣବୀରଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପା ଏବଂ ଭଉଣୀ ସହ ଖାଇବା ପାଇଁ ବସିଥିଲେ । ଦୀପିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସେତେବେଳେ ସେହିବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ । ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଦେଖି ରଣବୀର ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପାଙ୍କ କାନରେ କହିଥିଲେ ଦେଖ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ । ଦୀପିକାଙ୍କୁ ହାଏ କହିବା ପାଇଂ ରଣବୀରଙ୍କ ମା-ବାପା କହିଥିଲେ । ତେବେ ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ପାଖକୁ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ ରଣବୀରଙ୍କ ମୁହଁରେ ଖାଦ୍ୟ ପଦାର୍ଥ ଲାଗି ମୁହଁସାରା ଫଳିଯାଇଥିଲା  । ତେଣୁ ସେ ହାଏ କହିଲାବେଳେ ମୁହଁର ଭଂଗୀ ଅଦ୍ଭୁତ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଏହିଭଳି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଥିଲା ବୋଲି ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି । ସେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଆଗରେ ଭଲ ହେବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥିଲେ ମାତ୍ର ସେଦିନ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବେଳେ ସେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଚେହେରା କଥା ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ।

ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ସ୍ବୀକାର କରିସାରିଲେଣି ।  ମାତ୍ର ସବୁବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା କହି କଥାକୁ ଟାଳି ଦେଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ନିଜ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନରେ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୧୨ରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ଉତ୍ତର ଇଟାଲୀରର କାମୋ ଲେକ୍ ରେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିବେ । ଏହି ସ୍ଥାନ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସ୍ଥାନ । ଯେଉଁଠାରେ ମଡୋନା ଏବଂ ଏଲିଟନ ଜନ୍ସଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାର ରହୁଛନ୍ତି । ଏବେ ଦୁହେଁ ନିଜ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ରଣବୀର ଗଲ୍ଲି ବୟ, ସିମ୍ବା ଏବଂ ତକ୍ତ ର ସୁଟିଂରେ ଏବଂ ଦୀପିକା ନିଜର ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ସସନ ହାଉସକୁ ସେଟଅପ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟାନରରେ ସେ ଏସିଡ ପୀଡିତାଙ୍କ କାହାଣୀ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବେ ।

 

   Related Posts