Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଡବଲ ସେଞ୍ଚୁରୀ, ୭୭ ବଲରେ ୨୦୫ ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ, ୨୨ ଛକା

6/10/2022 at 8:22 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଡିଆରେ ରନ ବର୍ଷା । ପ୍ରତିଟି ବଲ ହେଉଥିଲା ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ପାର । ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରାଖିମ କର୍ଣ୍ଣୱାଲ ଅଟଲାଣ୍ଟା ଓପନ ନାମକ ଏକ ଆମେରିକୀୟ ଟି-୨୦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଦ୍ୱିଶତକ । କର୍ଣ୍ଣୱାଲ ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ କରି ମାତ୍ର ୭୭ଟି ବଲରେ ୨୦୫ ରନର ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଇନିଂସ ଖେଳି ସବୁ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଚତିକ କରାଇଛନ୍ତି । କ୍ୟାରେବିୟାନ ପ୍ରେମିୟର ଲିଗରେ ଓପନିଂ କରି ନିଜ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ପରିଚିତ କର୍ଣ୍ଣୱାଲଙ୍କ ଏହି ଦ୍ୱିଶତକକୁ ନେଇ ସବୁଠୁ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି ।

ଅଟଲାଣ୍ଟା ଫାୟର ପାଇଁ ଖେଳି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର କର୍ଣ୍ଣୱାଲ କେବଳ ୭୭ ବଲରେ ୨୦୫ ରନର ଅପରାଜିତ ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ । ଏଥିରେ ୨୨ ଛକା ଏବଂ ୧୭ଟି ଚୌକା ସାମିଲ ରହିଛି । ଅଟଲାଣ୍ଟା ଓପନ ନାଁରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଏହା ଏକ ଆମେରିକୀୟ ଟି-୨୦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା । ବିଜୟୀ ଟିମକୁ ୭୫ ହଜାର ଡଲାର ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ।

କର୍ଣ୍ଣାୱାଲ ନିକଟରେ କହିଥିଲେ, ସେ ଛକା ମାରିବା ତାଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ  ଏବଂ ସେ ୩୬୦ ଡିଗ୍ରୀ ଖେଳାଳି। ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ଏହି ଖେଳାଳି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହିଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ଆଣିଛି।

   Related Posts