scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୧୦୪ ରନରେ ଧରାଶାୟୀ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ : ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ନେଲେ ୪ଟି ଉଇକେଟ

1/11/2018 at 4:56 PM

ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ ୧/୧୧ : କେରଳର ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ ଠାରେ ଭାରତ ଓ ବେସ୍ତଇଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଏକ ଦିବସୀୟ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଶେଷ ତଥା ପଞ୍ଚମ ଦିନିକିଆରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଦଳ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ମାତ୍ର ୧୦୪ ରନରେ ଅଲଆଉଟ ହୋଇଯାଇଛି | ଏକ ସହଜ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ ନେଇ ଭାରତ ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ | ଭ୍ରମଣକାରୀ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଦଳ ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା | ଓପନର କେ. ପାୱେଲ କୌଣସି ରନ ନକରି ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଉଟ ହେବାପରେ ଦଳ ପାଇଁ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ଆର.ପାୱେଲ ୩୯ ବଲରୁ ୧୬ ରନ କରିଥିବାବେଳେ ଖଲିଲ ଅହମଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଉଟ ହୋଇ ପାଭିଲିଆନ ଫେରିଯାଇଥିଲେ | ପରବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏସ.ହୋପ କୌଣସି ରନ ନକରି ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହାଙ୍କ ବଲରେ ବୋଲଡ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏମ.ସ୍ମୁଏଲ୍ସ ୩୮ ବଲରେ ୨୪ ରନ କରିଥିବାବେଳେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ବଲରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ୍ୟାଚ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ | ସେହିଭଳି ଏସ. ହେତମେୟର ୯ରନ କରିଥିବାବେଳେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ତାଙ୍କୁ ଏଲବିଡବ୍ଲ୍ୟୁ କରି ପାଭିଲିଆନ ପଠେଇଦେଇଥିଲେ | ୩୩ ବଲରେ ମାତ୍ର ୨୫ ରନ କରିଥିବା ଯେ. ହୋଲଡ଼ରଙ୍କୁ ଖାଲିଲ ଅହମଦ କ୍ୟାଚ ଆଉଟ କରିଥିଲେ | ସେହିଭଳି ୧୧ ବଲରୁ ୪ରନ କରିଥିବାବେଳେ ଏଫ.ଆଲେନ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହାଙ୍କ ବଲରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ | କେ. ପାଲ ୧୮ଟି ବଲରୁ ୫ରଣ କରିଥିଲେ | ସେ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ବଲରେ ଆମ୍ବଟି ରାୟୁଡୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ୍ୟାଚ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ | ଆର.ରୋଜ ୧୫ଟି ବଲରେ ୫ରଣ କରିଥିବାବେଳେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ବଲରେ କେଦାର ଯାଦବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ୍ୟାଚ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ | ଓ.ଥାମାସଙ୍କୁ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏଲବିଡବ୍ଲ୍ୟୁ କରି ଆଉଟ କରିଥିଲେ | ଦୁଇଟି ବଲ ଖେଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କୌଣସି ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିନଥିଲେ | ଡି.ବିଶୋ ନଟ ଆଉଟ ରହିଥିଲେ |
ସିରିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚରେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ୪ଟି ଉଇକେଟ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହା ଓ ଖାଲିଲ ଅହମଦଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଲେଖାଏଁ ଉଇକେଟ ମିଳିଛି | ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଏବଂ କେଦାର ଯାଦବଙ୍କୁ ଗୋଟିଇ ଲେଖାଏଁ ଉଇକେଟ ମିଳିଛି |

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଆଜି ୩ଜଣ ଡକ ଆଉଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ମାତ୍ର ତିନିଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରନ ଦୁଇଅଙ୍କ ଛୁଇଁଥିଲା | ଏକ ସହଜ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ ନେଇ ପଡିଆ ଓହ୍ଲାଇଥିବା ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏକ ନିଶ୍ଚିତ ବିଜୟ ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେଉଛି | ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବୁଜେଇ ହେଲେ ଭାରତ ୩/୧ରେ ସିରିଜ ବିଜୟୀ ହେବ |

   Related Posts