scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୪୦ ଦେଶରେ ଗୁଗଲ ଡାଉନ୍, କାମ କରୁନି ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ : ଟ୍ୱିଟରରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ୟୁଜର

9/08/2022 at 8:34 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୮: ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଗୁଗଲରେ ସମସ୍ୟା । ଅନେକ ୟୁଜରଙ୍କ ଫୋନ୍ ଓ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଗୁଗଲ କାମ କରୁନି । ଡାଉନଡିଟେକ୍ଟର.କମ୍ ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁସାରେ, ସାରା ବିଶ୍ୱର ହଜାର ହଜାର ୟୁଜରଙ୍କ ଗୁଗଲରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି । ୪୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଗୁଗଲ ଏନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ ।

ତେବେ ଖବର ଲେଖାହେଲା ବେଳକୁ, ଭାରତରେ ଗୁଗଲରେ ସମସ୍ୟା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବାହାର ଦେଶର ଅନେକ ୟୁଜର ଗୁଗଲ ଡାଉନ୍ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଭାରତରେ ସର୍ଭର ଠିକ ଭାବେ କାମ କରୁଛି ।

ୟୁଜରଙ୍କୁ ଆସୁଛି ୫୦୦ ଏରର୍ ମେସେଜ୍

ଅଧିକାଂଶ ୟୁଜର ଗୁଗଲ ହୋମପେଜ୍ ଓପନ କଲେ ୫୦୦ ଏରର୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ ଡାଉନ୍ ନେଇ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ । କିଛି ୟୁଜରଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ କ୍ୟାଚ୍ କ୍ଲିଅର ସହ ଫୋନ୍ ରିଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବାକୁ କହିଛି । ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ଉପରେ ରିପ୍ଲାଏ ଦେଇ ଗୁଗଲ ଏହା କହିଛି ।

ଏହି ସ୍ଥାନରେ ବେଶି ସମସ୍ୟା

ୟୁକେ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ଗୁଗଲ ଡାଉନ୍ ନେଇ ଅଧିକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୭ଟାରୁ ୟୁଜର ଏନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଆହୁରି ୪୦ଟି ଦେଶର ୟୁଜର ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ କଣ ପାଇଁ ଏପରି ହେଉଛି ତାହା ଏଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରି ନାହିଁ ।  

   Related Posts