suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରିଙ୍କ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନାକୁ ଉପହାସ, କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ସୁପ୍ରିୟା ଶ୍ରୀନତ କହିଲେ ଜନ୍ମ ହେଲେ ନୂଆ ‘କ୍ଷମାବୀର’

7/12/2022 at 2:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭।୧୨ : ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରି । ଏହାକୁ ନେଇ ପରିହାସ କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ସୁପ୍ରିୟା ଶ୍ରୀନତ । ବିବେକ୍ଙ୍କୁ ‘କ୍ଷାମାବୀର’ କହି ଉପହାସ କରିଛନ୍ତି । ଜଷ୍ଟିସ୍ ଏସ୍ ମୁରଲୀଧରଣଙ୍କୁ ବିବାଦୀୟ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଥିଲେ ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରି । ଏହି ମାମଲାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଭୁଲ ମାଗିଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୧୮ ବିବେକ୍ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନର ଓଡ଼ିଶା ହାଇକୋର୍ଟର ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ଏସ ମୁରଲୀଧରଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିବାଦୀୟ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଜଷ୍ଟିସ୍ ଏସ ମୁରଲୀଧରଣଙ୍କ ବେଞ୍ଚ୍ ଗୌତମ ନବଲଖାଙ୍କ ଜାମିନ୍ ମଞ୍ଜୁର କରିବା ପରେ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲା ବିବେକ । ଏହାକୁ ନେଇ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ କୋର୍ଟଙ୍କୁ କ୍ଷମାପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଉପହାସ କରଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ସୁପ୍ରିୟା ଶ୍ରୀନତ । ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଶରେ ନୂଆ କ୍ଷମାବୀର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସୁପ୍ରିୟା କହିଛନ୍ତି, ହୀନ ଚିନ୍ତାଧାର ଲୋକ ଅଦାଲତଙ୍କୁ କ୍ଷାମା ମାଗିଲେ। ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଟ୍ବିଟ୍ ଡିଲିଟ୍ ହୋଇଯାଇଛି ବୋଲି ମିଛ କହିଥିଲେ । ସତ ହେଲା, ବିବାଦୀୟ ଟ୍ବିଟକୁ ଟ୍ବିଟର ନିଜେ ହଟାଇଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ‘ମାଫି ଫାଇଲ୍ସ’ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବାକୁ ସେ ବିବେକ୍ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରିଙ୍କୁ ପରିହାସ କରି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts