ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

କୋହଲିଙ୍କ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ- ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ

14/12/2020 at 1:19 PM

ସିଡନୀ,୧୪/୧୨: ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ ସବୁବେଳେ ରୋମାଞ୍ଚକର ହୋଇଥାଏ । ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ କଡା ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ପ୍ରତି ସିରିଜ୍‌ରେ ଉଭୟ ଦଳର ଜଣେ କିମ୍ବା ୨ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆଧିପତ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଥର ବି ଅନୁରୂପ ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଷ୍ଟାର୍‌ ପେସ୍‌ ବୋଲର ପ୍ୟାଟ୍‌ କମିନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ଟକ୍କର ହେବା ଏକ ପ୍ରକାର ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । କୋହଲି ଦିବା-ରାତ୍ର ଟେଷ୍ଟ ପରେ ସ୍ୱଦେଶ ଫେରି ଆସିବେ । ତେଣୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋହଲିଙ୍କ ୱିକେଟ ମୁଖ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ ହେବ ବୋଲି କମିନ୍ସ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ସାରିଛନ୍ତି । କୋହଲିଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ପରେ ବାକିଥିବା ୩ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କମିନ୍ସ ଓ ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ଲଢ଼େଇ ହେବ ।

ଟେଷ୍ଟ୍ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ କମିନ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଛୋଟବେଳୁ ସେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ରେ କିଛି ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେଖି ଆସିଛନ୍ତି। ଗ୍ଲେନ୍‌ ମ୍ୟାକ୍‌ଗ୍ରା-ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର କିମ୍ବା ବ୍ରାଏନ ଲାରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଢ଼େଇ ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ। ଆସନ୍ତା ସିରିଜରେ ସେ ଏଭଳି ଲଢ଼େଇରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ବୋଲି ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । କୋହଲି ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ। ତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ଏବଂ ଆଉଟ୍‌ କରିବା ମୁଖ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କମିନ୍ସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ କମିନ୍ସ ଓ କୋହଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ଟକ୍କର ହୋଇଛି। ଉଭୟ ମୁହାମୁହିଁ ହୋଇଥିବା ୫ଟି ଟେଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରୁ କମିନ୍ସ ୪ ଥର କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଉଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts