Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଏସିଆ କପ୍‌ରେ ଓପନିଂ କରିବେ କି ବିରାଟ ? ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ରହିଛି ଶାନ୍‌ଦାର୍‌ ରେକର୍ଡ

10/08/2022 at 11:04 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦।୦୮: ଚାରି ବର୍ଷ ପରେ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯିବ ଏସିଆ କପ୍‌ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ । ଏସିଆ କପ୍‌ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା ସରିଛି । ତେବେ ଖରାପ ଫର୍ମକୁ ନେଇ ଗତ କରୁଥିବା ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ୍‌ ଏକ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ରୋହିତଙ୍କ ସହ ବିରାଟଙ୍କୁ ଓପନିଂ କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିରାଟ କୋହଲି ଯଦି  ଓପନିଂ କରନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବରଦାନ୍‌ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟଙ୍କ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟର ହିସାବରେ ଭଲ ଟ୍ରାକ୍‌ ରେକର୍ଡ ରହିଛି । ୧୭୦ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ରେଟ୍‌ ବିରାଟ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । ଏପିରିକି ସେ ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଟିମ୍‌ ପାଇଁ ଓପନିଂ ଖେଳି ଭଲ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଓପନର ଭାବେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ବିରାଟଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭଲ ରହିଛି । ବିରାଟ ୮୪ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଓପନିଂ କରି ୪୧.୮୬ ପ୍ରତିଶତ ଏବଂ ୧୩୪.୫୪ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ରେଟ୍‌ରେ ୨୯୭୨ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । ଏହାବ୍ୟତୀତ ବିରାଟ ୨୦ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଓ ୫ଟି ଶତକ ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts