vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
ori homes
vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସଚିନ ନୁହେଁ ବିରାଟ ହେଉଛନ୍ତି ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ! ଏମିତି କହିଲେ ଇଂଲଣ୍ଡର ଏହି ମହାନ ଖେଳାଳି

20/04/2020 at 3:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦|୦୪:  ଇଂଲଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଡେଭିଡ୍ ଲାୟଡ ସେହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଖେଳ ସେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ସେ ଇଂଲଣ୍ଡର ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକସଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି ।ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ମହାନ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ବ୍ରାଏନ ଲାରାଙ୍କୁ ସେ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଯେ ସେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ନୁହେଁ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ କହିଛନ୍ତି ।

ଲାୟଡ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଷ୍ଟୋକସ୍ ହେଉଛନ୍ତି ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଲରାଉଣ୍ଡଡର । ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିଅନ କରିବାରେ ତାଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି । ଏହାସହ ଆସେସ ସମେତ ଅନେକ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ସେ ଏକାକି ଦଳକୁ ବିଜୟୀ କରାଇଛନ୍ତି । ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଷ୍ଟୋକସଙ୍କ ଖେଳ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁବେ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିରାଟ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଦଳର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ । ସେ ନିର୍ଭୟ ହୋଇ ଖେଳନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଦଳକୁ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ରଖିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଆଭରେଜ ତିନୋଟି ଫର୍ମାଟରେ ୫୦ ଉପରେ ରହିଛି । ସେ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ୭୦ଟି ଶତକ ଲଗାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଆଗରେ କେବଳ ରିକି ପଣ୍ଟିଂ ଓ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଅଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେ ଲାରାଙ୍କ ଖେଳ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts