scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କୋହଲିଙ୍କ ଆଖି ଓ ନାକରେ ଲାଗିଲା ଗଭୀର ଆଘାତ, ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲେ ପ୍ରଶଂସକ

28/11/2023 at 3:17 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୨୮/୧୧: ବିରାଟ କୋହଲି ଗୁରୁତର । ତାଙ୍କ ଆଖି, ନାକ ଓ ମୁହଁରେ ଲାଗିଛି ଗଭୀର ଆଘାତ । ଏକଥା ଆମେ କହୁନୁ ବରଂ ଭାିରାଲ ହୋଇଥିବା ବିରାଟଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ବୟାନ କରୁଛି ଅନେକ କିଛି । ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଚିତ୍ରରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଆଖି ଏବଂ ନାକରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ନଜର ଆସିଛି । ନାକରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡେଜ୍ ବି ଲାଗିଛି । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜେ ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟେନସନରେ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ପ୍ରକୃତକେ କିଙ୍ଗ କୋହଲିଙ୍କ ସହ କଣ ଘଟିଛି ? କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ କିଙ୍ଗ କୋହଲିଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏହି ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ହଟାଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଚିତ୍ରର ସତ୍ୟତା କ’ଣ ଥିଲା?
ପ୍ରକୃତରେ, ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ବିରାଟ ପ୍ରକୃତରେ ଆହତ ହୋଇନଥିଲେ । ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଆଘାତ ପାଇନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା କ୍ଷତଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ମେକ୍ ଇନ୍ ଥିଲା । ବିରାଟ କେବଳ ଏକ ଦେୟ ସହଭାଗୀତା ପାଇଁ ଏହି ଛବି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ବିରାଟ ଛୁଟିଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି
ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୩ରେ ତାଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଜିକାଲି ଛୁଟିଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ନିବେଶ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନ ମଧ୍ୟ ଶୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

you can also read….

   Related Posts