scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଦ୍ଵିତୀୟ ପ୍ରେଗନେନ୍ସିରେ ସମସ୍ୟା ? ବିଦେଶରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା !

13/02/2024 at 1:34 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୨: ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା। ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ନେଇ କ୍ରମାଗତ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଗର୍ଭଧାରଣ ଖବର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ତେବେ ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳି ନାହିଁ। ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାବେଳେ କ୍ରିକେଟର ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ପରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ହେଉଛି ଡିଭିଲିୟର୍ସ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଠିକ୍ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣରେ ସମସ୍ୟା ରହିଛି ବୋଲି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଦାବି କରିଛନ୍ତି କି  ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠିକ୍ ଥିଲା। ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ରହିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିରାଟ ବିଦେଶରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ସହ ପରିବାର ସହିତ ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ବିସିସିଆଇରୁ ଅନୁମତି ଦେବା ପରେ ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଏହି ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଟ୍ଵିଟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଗୋପନୀୟତାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବାରୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ତେଣୁ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ପରେ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କାମନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଫେବୃଆରୀ ୩, ୨୦୨୪ରେ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ନକରିବାର କାରଣ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ, ‘ହଁ, ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି। ହଁ, ଏହା ପାରିବାରିକ ସମୟ ଏବଂ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ।

   Related Posts