ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ହାରିବା ପରେ ଲଣ୍ଡନରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ବିରାଟ, ଅନୁଷ୍କା-ଭାମିକା ବି ଆସିଲେ ନଜର

Published By : Prameya-News7 Bureau | December 01, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୧୨: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି। ୱାର୍ଲ୍ଡକପ୍‌ ହାରିବା ପରେ ସେ ଦୁଃଖିତ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର  ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସେ ହ୍ଵାଇଟ୍‌ ବଲ କ୍ରିକେଟରୁ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ବିରତି ନେଇଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ବିଷୟରେ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) କୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସିସିଆଇ କିମ୍ବା ବିରାଟଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ଆସିନାହିଁ। ବିରାଟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୩ ଫାଇନାଲରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ପରାଜୟ ପରେ ବିରତି ନେଇଛନ୍ତି। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଚାଲିଥିବା ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସିରିଜର ଉଭୟ ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଝିଅ ଭାମିକାଙ୍କ ସହ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିବାବେଳେ ଭାମିକାଙ୍କ ଚେହେରା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉନାହିଁ।

wp:html /wp:html

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ସେୟାର କରାଯାଉଛି । ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୩ ରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଦମ୍‌ଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ଲେୟାର ଅଫ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ। ବିଶ୍ୱକପ ଇତିହାସରେ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ସର୍ବାଧିକ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାର ରେକର୍ଡ ବିରାଟ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ବି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିପାରି ନଥିଲା।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/virat-kohli-may-be-take-a-break-from-white-ball-format/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/virat-kohli-may-be-take-a-break-from-white-ball-format/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.