AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୁରା ପରିବାରକୁ ଆକ୍ରମଣ : ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପିଟିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ…

1/12/2020 at 1:12 PM

ଡେଲାଙ୍ଗ ୦୧।୧୨: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ପିଟୁଥିବାର ଦେଖିବାକ ମିଳିଛି । ଯାହାକି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଡେଲାଙ୍ଗ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି ।  

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଡେଲାଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ହରିରାଜପୁର ଫାଣ୍ଡି  ଅଞ୍ଚଳରେ କାଳନ୍ଦୀ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଆଉ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦ ରହିଥିଲା । ତେବେ ହଠାତ୍‌ ରବିବାର/ ସୋମବାର  ଦିନ କାଳନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପଡୋଶୀର ୧୩ଜଣ ମିଶି ସଂଗବଦ୍ଧ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣରେ କାଳନ୍ଦୀ ପ୍ରଧାନ , ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କବିତା ପ୍ରଧାନ, ପୁଅ, ଝିଅ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଡେଲାଙ୍ଗ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ସେଠାରେ ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି । ସେପଟେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ଡେଲାଙ୍ଗ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଆହତମାନଙ୍କ ମେଡିକାଲରେ ଭେଟିଛନ୍ତି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ । ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ କରି ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଡେଲାଙ୍ଗ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts