oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ଦୋକାନରୁ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଗୁମ୍ମା ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ସ୍ୱାମୀ ମୃତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମେକ୍ସିକୋ ଧୁଆଁଧାର ଫାୟାରିଂ: ୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ, ମେୟରଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ଦୁର୍ଗା ଭସାଣି ବେଳେ ଫ୍ଲାସ ଫ୍ଲଡ୍, ବନ୍ୟାରେ ଭାସି ୭ ମୃତ
  • ||

ଭୋଟିଂ ବେଳେ ହିଂସା : ଭୋଟରଙ୍କୁ ଡ଼ରାଇବା ପାଇଁ ବୁଥ ନିକଟରେ ଦେଶୀ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ କଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ

23/04/2019 at 2:50 PM

କୋଲକାତା ୨୩/୪ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ହେଉଥିବା ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ | ଆଜି ମତଦାନ ବେଳେ ମୁର୍ଶିଦାବାଦର ରାଣୀନଗର ଅଂଚଳରେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ପୁଲିଂ ବୁଥ ନିକଟରେ ଦେଶୀ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଭୋଟରଙ୍କୁ ଡ଼ରାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | କଡା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଭୋଟରଙ୍କୁ ଡ଼ରାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି | ସକାଳ ୭ଟାରେ ଭୋଟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଭୋଟ ଆରମ୍ଭ ହେବ ମାତ୍ରେ ଭୋଟରଙ୍କ ଲମ୍ବା ଲାଇନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟରେ ମାହୋଲ ପୁରା ବଦଳି ଯାଇଥିଲା | ଅଚାନକ ପୁଲିଂ ବୁଥ ନିକଟରେ ହିଂସା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା |


ପ୍ରଥମେ ମୁର୍ଶିଦାବାଦର ଡୋମାକାଳ ଅଂଚଳରେ ହିଂସା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ସେଠାରେ ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା | ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ୩ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହାପରେ ରାଣୀନଗର ଅଂଚଳରେ ୪୭-୪୮ ନମ୍ବର ବୁଥ ନିକଟରେ କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଦେଶୀ ବୋମା ଫୋପାଡ଼ିଥିଲେ | ଏମାନେ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଡ଼ରାଇବା ପାଇଁ ଦେଶୀ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ କରିଥିଲେ | କାରଣ ସେମାନେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଭୋଟର ଭୋଟ ନଦେଇ ଘରକୁ ଫେରିଯାଆନ୍ତୁ | ଏହି ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ବୁଥ ନିକଟରେ ବୋମା ଫୋପାଡ଼ି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ଏମାନେ କିଏ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |


ଲଗାତାର ବୁଥ ନିକଟରେ ହିଂସା ଦେଖାଦେବା ଫଳରେ ବୁଥ ନିକଟରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ରାଣୀନଗର ଛଡା ମାଲଦା ଅଂଚଳରେ ମଧ୍ୟ ହିଂସା ଦେଖାଦେଇଛି | ମାଲଦା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛାଞ୍ଚଲ ଅଂଚଳରେ କିଛି ଜାଗାରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି | ବୁଥ ନମ୍ବର ୨୧୬କୁ ଏଠାରେ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନରେ ହିଂସା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ମମତା ସରକାର ଗଣତନ୍ତ୍ରର ହତ୍ୟା କରୁଥିବା ବିଜେପି ସବୁବେଳେ ଅଭିଯୋଗ କରିଆସୁଛି | ଅପରପକ୍ଷରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ଅମିତ ଶାହଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛି |

   Related Posts