ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

Vikram Vedha: ଚଳିତ ବର୍ଷ ଟପ୍‌ ଓପନରର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବ ଏହି ଫିଲ୍ମ ?

30/09/2022 at 8:16 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୦୯: ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିକ୍ରମ ବେଧା ରିଲିଜକୁ ନେଇ ସିନେ ପ୍ରେମୀ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହେବା ପରଠାରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କ୍ରେଜ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫିଲ୍ମର ଉଦଘାଟନ କିପରି ହେବ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ପ୍ରକୃତରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି? କାରଣ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରର ହିଟ୍ ପରଠାରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ବହୁତ ଆଶା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ପାୱାରପ୍ୟାକ୍ ତଥା ଆକ୍ସନ୍-ପ୍ୟାକ୍ ହୋଇଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମାଲୋଚକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସକରାତ୍ମକ ସମୀକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କେତେ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଓପନିଂ ଭଲ ହୋଇପାରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି କାହିଁକି ନା ଫିଲ୍ମର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ହୋଇଥିବାର ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା। ଚଳିତ ବର୍ଷ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ସୈଫ୍‌ଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁହାଯାଇପାରେ।

ଚଳିତ ବର୍ଷର କେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିକ୍ରମ ବେଧାର ରୋଜଗାରର ଆକଳନକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମଜା ହେବ। ତେବେ, ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ଏବଂ ସମାଲୋଚକମାନଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ସମୀକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ଓପନର୍ ଭୁଲ୍ ଭୁଲେୟାଁ-୨ର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିପାରେ।

ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଟପ୍‌ ୫ ଓପନର୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର-

ୱାର (୨୦୧୯) – ୫୩.୩୫ କୋଟି

ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍ (୨୦୧୪) – ୨୭.୫୪ କୋଟି

କ୍ରିଶ୍ -୩ (୨୦୧୩) – ୨୪.୨୫ କୋଟି

ଅଗ୍ନିପଥ୍‌ (୨୦୧୨) – ୨୩ କୋଟି

ସୁପର ୩୦ (୨୦୧୯) – ୧୧.୭୫ କୋଟି

   Related Posts