କିର୍ତ୍ତିଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ବିଜୟ, କହିଲେ-ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ କେବେ ରୋମାନ୍ସ..

Published By : Prameya-News7 Bureau | September 25, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୦୯: ବିଜୟ ସେଥୁପତି ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟତମ ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତା। ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଜୱାନ'ରେ' କାଳୀ ଗାଇକୱାଡ 'ଭୂମିକାରେ ଅଭିନେତା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ। 'ଜୱାନ'ର ସଫଳତା ମଧ୍ୟରେ ବିଜୟଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ସାକ୍ଷାତକାର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବାର କାରଣ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

{"width":843,"height":474}
vijay sethupathi refused to cast Krithi Shetty as girlfriend says I never romance her who played daughter role

କ୍ରିତି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ 'ଅପ୍ପେନା' ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସେ ନାନୀଙ୍କ 'ଶ୍ୟାମ ସିଙ୍ଗା ରୟ' ଏବଂ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କ 'ବଙ୍ଗାରୁଜୁ'ରେ ଅଭିନୟ କରି ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ମହିଳା ତାରକା ଭାବରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ। 'ଅପ୍ପେନା'ରେ କ୍ରିତି ବିଜୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ' ରାମାୟଣମ୍'ର ଝିଅ 'ସଂଗୀତା' ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏକ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ବିଜୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କୁ କ୍ରିତିଙ୍କ ସହ ଯୋଡି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ହେଲେ ବିଜୟ ତାଙ୍କ ସହ  ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ । କାହିଁକି ନା ବୟସ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ବିଜୟ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେ କେବେବି ତାଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନରେ ରୋମାନ୍ସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

{"width":829,"height":469}
Vijay Sethupathi Birthday Special: As The Star Turns 43, Here Are A Few  Films That Celebrate 'Makkal Selvan' Best - Zee5 News

ବିଜୟ କ୍ରିତିକୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ କ୍ରିତିଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ବିଜୟ କ୍ରିତିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବା ପରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଶ୍ରୁତି ହାସନଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ହିରୋଇନ୍ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବିଜୟ ସେଥୁପତି ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଜୱାନ'ରେ କାଳି ଚରିତ୍ରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛନ୍ତି। ଏଟଲିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବାର ତିନି ସପ୍ତାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗୁଛି। ଏବେ ବିଜୟ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ମେରୀ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ'କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/parineeti-chopra-and-raghav-chadha-wedding-photo/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/parineeti-chopra-and-raghav-chadha-wedding-photo/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.