Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିବାଦରେ ‘ଲାଇଗର’ର ଗୀତ ‘ଆଫତ୍‌’, ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସ କଲେ ହଙ୍ଗାମା

19/08/2022 at 9:00 AM

ସାଉଥ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌ ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡା ଓ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ‘ଲାଇଗର୍‌’କୁ ବେଶ ଉତ୍ସାହର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ । ଏଥିପାଇଁ ଦୁହେଁ ଖୁବ୍‌ ପ୍ରୋମସନ କରୁନ୍ତି। ଚଳିତ ମାସ ୨୫ ତାରିଖରେ ଫିଲ୍ମଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ଆଫତ୍‌’ ବିବାଦକୁ ଡାକିଛି । ଗୀତଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଅଛି । ଏଥିରେ ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡା ଓ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଦମ୍‌ଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ ସହ ଉଭୟଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣିଛି । କିନ୍ତୁ ଗୀତରେ ଏକ ପଦ ଅଛି ‘ଭଗୱାନ୍‌ କେ ଲିୟେ ଛୋଡ୍‌ ଦୋ ମୁଝେ, ଛୋଡ୍‌ ଦୋ ମୁଝେ’ । ତାହା ବିବାଦକୁ ଆଣିଛି।

କିନ୍ତୁ  ‘ଭଗୱାନ୍‌ କେ ଲିୟେ ଛୋଡ୍‌ ଦୋ ମୁଝେ’ ଡାଏଲଗ୍‌ ଅନନ୍ୟା କହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବିଜୟଙ୍କଠୁ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇ ସେ ଏହା କହୁଛନ୍ତି । ସାଧାରଣତଃ ପୁରୁଣା ଫିଲ୍ମର ରେପ୍‌ ସିନ୍‌ରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ ଏହି ଡାଏଲଗ୍‌ ଥାଏ। ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଇଗର୍‌’ର ‘ଆଫତ୍‌’ ଗୀତରେ ରେପ୍‌ ଡାଏଲଗ୍‌ ସାମିଲ କରାଯାଇଥିବାରୁ ୟୁଜର୍‌ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୀତକୁ ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ୟୁଜର୍‌ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି, ବଲିଉଡ୍‌ ଲଗାତାର ନିରାଶ କରୁଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୀତରେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ବସ୍ତୁ ଭଳି ପରସାଯାଉଛି ।

ୟୁଜର୍‌ କହୁଛନ୍ତି, ଗୀତିକାରଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳତା ମରିଯାଇଛି । ଅନେକ ୟୁଜର୍‌ ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂହ ଚଡ୍‌ଢା’ ଭଳି ‘ଲାଇଗର୍‌’କୁ ମଧ୍ୟ ବୟକଟ୍‌ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଗୀତକୁ ଆଦୌ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ୟୁଜର୍‌ ଲେଖିଛନ୍ତି । ତେବେ ‘ଆଫତ୍‌’କୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜିବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ମେକର୍‌ଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିଛି। ଗୀତରୁ ଏହି ଧାଡ଼ି ସେମାନେ ହଟାଇବେ କି ନାହିଁ, ତାହା ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା ।

   Related Posts