scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସେଲ୍‌ରେ କୁବେର ଆଇଏଫଏସ୍ ଅଭୟକାନ୍ତ : ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଜେରା , ପୁତୁରାକୁ ଭିଜିଲାନ୍ସର ସମନ

1/12/2020 at 12:22 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର 0୧।୧୨ : ଜେଲ୍‌ର ସେଲ୍ ଭିତର କୁବେର ଆଇଏଫଏସ୍ ଅଭୟକାନ୍ତ ।  କୁବେର ଆଇଏଫଏସଙ୍କ ବେନାମୀ ସମ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଜାରି ରଖିଛି । ଏହିପରିପେକ୍ଷୀ ଆଜି ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ ଅଭୟଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଛାନ୍‌ଭିନ୍ କରୁଛି । ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସର ୧୦ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଚଢାଉ ଜାରି ରଖିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଓ ୫ଜଣ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ । ୫ଟି ବ୍ଯାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିଲା ସମନ । ସେହିପରି ପୁତୁରା ହର୍ଷ ପାଠକଙ୍କୁ ଜେରା ପାଇଁ ସମନ ମଧ୍ୟ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ।

ଜଙ୍ଗଲ ବାବୁ ଅଭୟ ପାଠକ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅକାଶ ପାଠକଙ୍କ ଅମାପ ସମ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଛାନଭିନ ଜାରି ରଖିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ ସେଲ୍‌ । ଆଜି ପଞ୍ଚମ ଦିନରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ସେଲ୍‌ର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଅଭୟଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଜୁମାରାତ୍‌ ଡାକି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ ସେଲ୍‌ । ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଡ୍ରାଇଭର ଜୁମାରାତ୍‌ଙ୍କ ପିପିଲିସ୍ଥିତି ଘରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ।  ସେପଟେ ବାପ-ପୁଅଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସ୍କାନରକୁ ଆଣିପାରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ସେଲ୍ । ଗତ ୨୭ତାରିଖରେ ଅଭୟକାନ୍ତ ଓ ପୁଅ ଆକାଶକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ  ସମ୍ପତ୍ତି ଓ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଚାଲିଛି ତଦନ୍ତ ।

   Related Posts