scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଧରାପଡିଲେ RWSS ଜେଇ ସୁନୀଲ କୁମାର ପାଢୀ, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ ବେଳେ ମାରିଥିଲେ ଚମ୍ପଟ

30/11/2023 at 3:07 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୦।୧୧: ଧରାପଡିଲେ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ଜେଇ ସୁନୀଲ କୁମାର ପାଢୀ । ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ ବେଳେ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଛାତକୁ ଡେଇଁ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପଡୋଶୀଙ୍କ ଘରେ ଲୁଚିଥିବା ବେଳେ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ ଧରିଛି । ତେବେ ଧରାପଡିବା ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ସୁନୀଲ କୁମାର ପାଢୀ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବନ ବିଭାଗ ରେଞ୍ଜର ଜଗବନ୍ଧୁ ପାଢ଼ୀଙ୍କ ପରେ ଏବେ ପୁଅ ଆରଡ଼ବ୍ଲୁଏସଏସ ଯନ୍ତ୍ରୀ ସୁନୀଲ କୁମାର ପାଢୀ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି । ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ଆତ୍ମସାତ ଅଭିଯୋଗରେ କଟକ ଓ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ କରିଛି । ଗୁରୁବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଆସିକା ସ୍ଥିତ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୈତୃକ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଛନ୍ତି ।

ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଦେଖି ତାଜୁବ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ । ଏକକାଳୀନ ଭାବେ ୬ ଜଣ ଡିଏସପି, ୩ ଜଣ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର, ୭ ଜଣ ଏଏସଆଇ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ଧରି ଚଢ଼ାଉ କରିଛନ୍ତି । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜାଗମରା ସ୍ଥିତ ମଲ୍ଲିକ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ପ୍ଲଟ୍ ନମ୍ବର- ୫୦୦/୫୧୨୦ର ତିନି ମହଲା କୋଠା, ଆସିକା କଳିଙ୍ଗ ରୋଡ୍ ମାର୍କେଟ ବିଲଡିଙ୍ଗ, ଆସିକା ସୁନାମ ସାହି ବାସଭବନ, ଭଞ୍ଜନଗର ସ୍ଥିତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘର, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆରଡବ୍ଲୁଏସଏସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରେ ଚଢାଉ କରି ଅନେକ ନଥିପତ୍ର ଜବତ ସାଙ୍ଗକୁ ଯାଞ୍ଚ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରହିଛି ।

You Can Read:

   Related Posts