ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ତହସିଲ ଅଫିସ ଡିଇଓ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ଧରାପଡିଲେ ଭୋଳା ମହେଶ୍ବର

12/10/2022 at 3:06 PM

ନୂଆପଡ଼ା ୧୨।୧୦ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଡିଇଓ । ଆବାସିକ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ । ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ଖଡିଆଳ ତହସିଲ ଅଫିସ୍ ର ଡିଇଓ ଭୋଳା ମହେଶ୍ବର ଦଣ୍ଡସେନା ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଖଡିଆଳ ଥାନା ରାନିମୁଣ୍ଡା ଗାଁର ୧୫ ଜଣ ଆବାସିକ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ପାଇଁ ଅନଲାଇନ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ।  ଯାହାକୁ ତହସିଲ ଅଫିସରେ ଅନୁମୋଦନ କଲା ପରେ ମିଳିଥାଏ । ଟଙ୍କା ଆଶାରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ବୁଲାଇଥିଲେ ଡିଇଓ । ଏହାସହ ଜଣକୁ ୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ଦାବି କରିଥିଲେ ଡିଇଓ । ଯାହାକୁ ନେଇ କୋରାପୁଟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ରାନିମୁଣ୍ଡା ଗାଁର ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ହିଆଲ । ବୁଧବାର ଯୋଜନା ବଦ୍ଧ ଭାବେ ଟଙ୍କା ନେବା ସମୟରେ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ସହ ଧରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ । ନିତ୍ୟାନନ୍ଦଙ୍କ ନିଜ ପରିବାରରୁ ୮ ଜଣଙ୍କ ଆବାସିକ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଗାଁର ଅନ୍ୟ ୭ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା । ଭୋଲା ମହେଶ୍ବରଙ୍କୁ  ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ । ଏବେ ତାଙ୍କ ଖଇରା ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ଚଢାଉ ଜାରି ରହିଛି ।

   Related Posts