ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନାମ ନାଏକ ଗିରଫ, ଆୟବହିର୍ଭୂତ ସଂପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ପଞ୍ଝା କସିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ

23/01/2020 at 8:18 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୩/୦୧- ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନାମ ନାଏକ ଗରିଫ। ଆୟବହିର୍ଭୂତ ସଂପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଭବାନୀପାଟଣାର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଗରିଫ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅନାମଙ୍କ ଘର ସହ କିଛି ବ୍ୟବସାୟୀକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଉପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ଛାନଭିନ୍‌ ପରେ ଗୁରୁବାର ଅନାମଙ୍କୁ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଗତ ୧୭ ତାରିଖ ଦିନ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍ ବିଜେଡିର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନାମ ନାଏକଙ୍କ ଘର, ବ୍ୟବସାୟୀକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ସହ ଏକ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ଘର ଉପରେ ଏକକାଳୀନ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ । ନାକଟିଗୁଡା ସ୍ଥିତ ତିନିମହଲା ଘର, ଏକ ବାଣିଜ୍ୟିକ କୋଠା, ଏମ୍‌. ରାମପୁରରେ ଥିବା ଡୁପ୍ଲେକ୍ସ ଲଜ୍‌ ଏବଂ ମାର୍କେଟ କମ୍ପେକ୍ସ ଉପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସର ଏକାଧିକ ଟିମ୍‌ ଏହି ଚଢାଉ କରିଥିଲେ ।

ଏହାସହ ଭବାନୀ ପାଟଣାରେ ଅନାମ ନାଏକଙ୍କ ଏକ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ସଂପତ୍ତିର ସୁରାକ ପାଇଥିଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌। ଚଢାଉବେଳେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କ ଦୁଇଟି କାର, ତିନିଟି ମୋଟର ସାଇକେଲ ସହ ଆହୁରି କିଛି ସଂପତ୍ତିର ସୂଚନା ଓ ପ୍ରମାଣ ବି ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ ହାତରେ ଲାଗିଥିଲା । ତେବେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଆନାମ ନାଏକ ଆୟବହିର୍ଭୁତ ସଂପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରି ଆସୁଥିଲେ । ସେ ନିୟମିତ ଆୟକର ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦାଖଲ କରୁଥିବା ଦର୍ଶାଇ ଏହା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଷଡୟନ୍ତ୍ର ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

 ତେବେ ବ୍ୟାପକ ଛାନଭିନ୍‌ ସହ ପ୍ରମାଣ ଯୋଗାଡ ପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍‌ ଗୁରୁବାର ଅନାମ ନାଏକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅନାମ ନାଏକ ୨୦୧୪ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ୍ ଭବାନୀପାଟଣା ଆସନରୁ ବିଜେଡି ଟିକେଟରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୯ ରେ ତାଙ୍କୁ ଦଳ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରି ନଥିଲା । 

   Related Posts