scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପାରିଶ୍ରମିକରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ, କହିଲେ-ଅଭିନତାଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ…

17/12/2022 at 8:23 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୭।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ସମାନ ପାରିଶ୍ରମିକ ଉପରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ  ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହୋଇଛନ୍ତି । ଅଭିନେତାଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ  ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ପାରିଶ୍ରମିକ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଥିବାରୁ ସେମାନେ ଅସନ୍ତୋଷ  ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ପରଦାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭଳି ସେମାନଙ୍କ  ଭୂମିକାର ସମାନ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ୍‌ ସେମାନଙ୍କୁ  କମ୍‌ ପାରିଶ୍ରମିକ ଦେଉଛି ବୋଲି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ  ଅଭିଯୋଗ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

ଏବେ ବିଦ୍ୟା  ବାଲନ୍‌ ଏ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରି  ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି,  କାମ ପାଇଁ ଯାହା ପାରିଶ୍ରମିକ  ପାଉଛନ୍ତି, ସେଥିରେ ସେ ଖୁସି ।ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଆଗଧାଡ଼ିର  ନାୟକଙ୍କ ସହ ସେ  କ୍ୱଚିତ୍‌ କାମ କରିଥିବାରୁ  ପାରିଶ୍ରମିକ ତାରତମ୍ୟ  ବିଷୟରେ ବେଶି  ଧାରଣା ନାହିଁ ବୋଲି  ବିଦ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ।  ଯାହା ସେ ପାଉଛନ୍ତି,  ଆଗଧାଡ଼ିର  ଫିଲ୍ମମାନଙ୍କରେ ବଡ଼  କଳାକାରମାନେ ତା’ଠୁ  ୧୦ ଗୁଣ ପାରିଶ୍ରମିକ  ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ସତ । 

କିନ୍ତୁ ଯେତେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ  ସେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଉଚିତ୍‌  ପାରିଶ୍ରମିକ ପାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ  ଭାବନ୍ତି । ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ପ୍ରତୀକ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ  ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ  ବିଦ୍ୟା । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଇଲିଆନା  ଡିକ୍ରୁଜ୍‌ ଓ ସେନ୍ଧିଲ ରାମମୂର୍ତ୍ତି ମଧ୍ୟ  ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ‘ନୋ ୱାନ୍‌ କିଲ୍‌ଡ  ଜେସିକା’, ‘ଡାର୍ଟି ପିକ୍‌ଚର’, ‘କାହାନୀ’  ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ବିଦ୍ୟା  ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚିତି ପାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts