ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

Sardar Udhamର ଟିଜର ରିଲିଜ୍ : ଭିକିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଭିନ୍ନ ଲୁକ୍‌ରେ…

29/09/2021 at 2:44 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୯  :  ମହାନ୍ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ସରଦାର୍ ଉଧମ ସିଂଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ବହୁପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ସରଦାର୍ ଉଧମର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟିଜର୍ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ମୂଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏଥିରେ ଭିକିଙ୍କୁ  ଭିନ୍ନ ଲୁକ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଟିଜର୍ ଟି ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମ୍ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମଟି ମଧ୍ୟ ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ସୁଜିତ୍ ସରକାର ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଜୋଜକ ଭାବେ ରାଇଜିଂ ସନ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିଛି ।

ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓ ପକ୍ଷରୁ ଏହାକୁ ଭଗତ୍ ସିଂଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ସରଦାର୍ ଉଧମର ଟିଜର୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ସରଦାର୍ ଉଧମ ଦଶହରାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଏକଦମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଇଛି। ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓରେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୬ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଟିଜର୍ କଥା ଯଦି କହିବା ତେବେ ଆରମ୍ଭରୁ ଏକ ଦସ୍ତାବିଜ୍ ରେ ଭିକିଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଟିଜରରେ ଥିବା ଦସ୍ତାବିଜ୍ ହେଉଛି ଭାରତର । ଯେଉଁଥିରେ ସରଦାର୍ ଉଧମଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଭିକି କୌଶଲ ଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାଯାଇଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ପାସପୋର୍ଟ ଉପରେ ଫୋକସ୍ କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ନାମ ରହିଛି ଓ ଶେଷରେ ଉଧମ ସିଂଙ୍କ ପାସାପୋର୍ଟ ନଜର ଆସୁଛି । ଯିଏ କି ବ୍ରିଟିଶ୍ ସାମ୍ରାଜ୍ୟକୁ ଆଚମ୍ବିତ କରି ରଖି ଦେଇଛି ।ତେବେ ଟିଜରରେ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଆସୋସିଏସନ୍ କାହାଣୀ ରହିଛି ।

   Related Posts