ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅକ୍ଟୋବରରେ ଚମକିବ ଏହି ୪ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ଆସୁଛି ଭଲ ଦିନ…

26/09/2021 at 3:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୯: ଯେକୌଣସି ଗ୍ରହର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ଅଧିକ କିମ୍ବା କମ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଥିବା ଗ୍ରହ ଜୀବନର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିଗକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବାକୁ ଯାଏ । ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ । ଶୁକ୍ର, ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧିର କାରଣ, ଜୀବନରେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ଜୀବନର ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ ।

ଅକ୍ଟୋବର ୧ରେ, ସେମାନେ ରାଶି ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ବୃଷରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଏହି ରାଶିରେ ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ । ଏହି ସମୟରେ ୪ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବ ।

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ ।

କନ୍ୟା: କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପୁରସ୍କାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ଆପଣ ନିଜ ବିଷୟରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ।

କର୍କଟ: ଏହି ସମୟ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପାଇଁ ଭଲ ହେବ । ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଆଣିପାରେ ।

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଘର-କାର୍ ନେଇପାରିବେ । ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ବସ୍ତୁ ସୁଖ ପାଇବା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ବହୁତ ଭଲ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବିନିଯୋଗରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ ।

   Related Posts