suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ସୋନାକ୍ଷୀ ଏବଂ ଜହିରଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ କନଫର୍ମ କଲେ ବରୁଣ, କହିଲେ- ବ୍ଲକ୍‌ବଷ୍ଟର ଯୋଡି

16/09/2022 at 1:36 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୬।୦୯: ବଲିଉଡ୍‌ର ଦବଙ୍ଗ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା । ତାଙ୍କର ଜହିର ଇକବାଲଙ୍କ ଡେଟିଂ ଆଲୋଚନା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲି ଆସୁଛି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​କି ସୋନାକ୍ଷୀ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ଏବଂ ଜହିର ଇକବାଲ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ । ଯାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ନିକଟରେ ଦୁହେଁ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଷ୍ଟରେ ଡିନର ଡେଟ୍‌ରେ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଫଟୋକୁ ସୋନାକ୍ଷିଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିବା ବରୁଣ ଶର୍ମା କ୍ୟାପସନ୍‌ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ, ବରୁଣ ଶର୍ମା ଲେଖିଛନ୍ତି -ଓୟେ ହୋଏ.. ଏହାକୁ କୁହାଯାଏ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର କପଲ୍‌ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ପୂର୍ବରୁ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଜହିର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସମ୍ପର୍କକୁ କନଫର୍ମ କରିଥିଲେ।

କାହିଁକି ନା କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ଲେଖିଥିଲେ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା, ମୋତେ ହତ୍ୟା ମାରିନଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ । ଜହିରଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ସୋନାକ୍ଷୀ ଲେଖିଥିଲେ ମୁଁ ବି ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ତୁମକୁ ମାରିବାକୁ ଆସୁଛି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଅଭିନେତା ଜହିର ଇକବାଲ ୨୦୧୯ରେ ଫିଲ୍ମ ନୋଟବୁକ୍ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସଲମାନଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts