AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟରେ ଠାକୁର ଲେଖିବା, ଫର୍ଚୁନର ମାଲିକଙ୍କୁ ୨୮ହଜାର ଫାଇନ୍

18/01/2023 at 1:33 PM

ବାରଣାସୀ: ଗାଡ଼ି ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟରେ ଠାକୁର ଲେଖିବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା । ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗି ତଣ୍ଡ ଗଣିଲେ କାର୍ ମାଲିକ୍ । ଫର୍ଚୁନର ମାଲିକଙ୍କୁ ୨୮ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ । ଏହା ସହିତ କାରକୁ ସିଜ୍ କରିଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବାରଣାସୀରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।  

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବାରଣାସୀରେ ଫର୍ଚୁନର ଗାଡ଼ି ମାଲିକ ପୋଲିସକୁ ରୁବାବ୍ ଦେଖାଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି । ଗାଡ଼ି ମାଲିକ କର୍ ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟ୍ ଲାଗିବା ସ୍ଥାନରେ ଠାକୁର ଏବଂ ଫର୍ଚୁନରରେ ପୋଲିସ୍ ଲେଖିଥିଲେ । ବାରଣାସୀ ପୋଲିସ କାର୍ ଅଟକାଇବାରୁ, କାର୍ ମାଲିକ ଉତ୍ୟେକ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ତେଣୁ ପୋଲିସ, ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିବା ଅପରାଧରେ ଫର୍ଚୁନର ମାଲିକଙ୍କୁ ୨୮ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କାର ଚାଲାଣ କାଟିବା ସହିତ କାରକୁ ସିଜ୍ କରିଛି ।

ବାରଣାସୀ କେଣ୍ଟ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଫର୍ଚୁନର କାର୍ ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟରେ ଠାକୁର ଶବ୍ଦ ଲେଖିଥିଲେ । ଏହାକୁ କେହି ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଏହା ବାବାଦରେ ଖବର ନେବା ସହିତ କାରକୁ ଅଟକାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ କାର୍ ମାଲିକ ପୋଲିସ ଉପରେ ହାକିମ ଦେଖାଇଥିଲେ । ପରେ କ୍ୟାଣ୍ଟ ଥାନା ପୋଲିସ କାରକୁ ସିଜ୍ କରିବା ସହିତ ୨୮ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଲଗାଇଛି

   Related Posts