scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଡେରେ ଏପରି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ- ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଶିଫଳ

13/02/2020 at 3:52 PM

ମେଷ– ମନ ଉତ୍ସାହିତରହିବ । ଅଫିସରେ କୌଣସି ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ପରିଚୟ ରହିବ ।କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହୋଇପାରେ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଇଟ୍‌ ଗ୍ରୀନ୍‌ ।ଶୁଭଅଙ୍କ ୬ ।

ବୃଷ–କୌଣସି ବଡବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବା ଲାଭପ୍ରଦ ଏବଂଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ ।ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖୁସି ରହିବେ ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଳ୍ପ ମାତ୍ରାରେ କ୍ଷତିହେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ୟେଲୋ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୧ ।

ମିଥୁନ – ଜରୁରୀ କାମରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ଆଚରଣ ଦେଖାନ୍ତୁ ।କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହନ୍ତୁ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

କର୍କଟ– ପୁରୁଣାବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍‌ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି । ନୂଆକାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ । ଅଫିସରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ରହେବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

ସିଂହ –କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ପୂରାହେବ । ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି ।ବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ ।ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ କରିବେ ।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭରୁ ବଡ ଲୋକଙ୍କ ରାୟ ନେଇ ଯିବା ଉଚିତ୍‌ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ନୀଳ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

କନ୍ୟା–ଉତ୍ତମ ବ୍ୟବହାର ଲାଗି ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟହେବେ ।ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟିଭଲ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ।ବଡ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଧଳା ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ତୁଳା–ସକାରାତ୍ମକକାମରେ ମନ ଲଗାନ୍ତୁ । ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ଅଧ୍ୟାପକବର୍ଗଙ୍କୁ ଭଲ ସୁଯୋଗମିଳିବ ।ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ପତ୍ନୀଙ୍କସାହାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁଲାଭ ଦେବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗବ୍ରାଉନ୍‌ । ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୭ ।

ବିଛା–କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ଲାଗି ନୂଆ ଉପାୟ ମିଳିବ ।ବ୍ୟାବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୁର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିବ ।ଶୁଭ ରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୪ ।

ଧନୁ –ବିନା ବାଧାରେ କାମଶେଷ ହେବ ।ଉନ୍ନତିର ନୂଆ ମାର୍ଗ ଖୋଲିବ ।ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି ।ବିବାହ ପାଇଁଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ, ଦୂର ହୋଇପାରେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗକଫି ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୯ ।

ମକର–ଘରେ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି ।ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ ।ଜରୁରୀ କାମସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳହେବେ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ଗ୍ରୀନ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୬ ।

କୁମ୍ଭ -ଆତ୍ମ ସମୀକ୍ଷାରେ ସମୟ ବିତିବ ।ଘରକୁ କୁଣିଆ ଆସିପାରନ୍ତି । ନୂଆକାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାପୂର୍ବରୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶକରନ୍ତୁ ।ଯାନବାହନ ପ୍ରତିସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ କ୍ରୀମ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୨ ।

ମୀନ – ପୁରୁଣା ସଂପର୍କରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ।ରାଜନୀତିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ବଡ ପଦ ମିଳିପାରେ । ଅଧ୍ୟାପିକାଙ୍କ ଲାଗି ଧନ ଲାଭର ନୂଆରାସ୍ତା ଖୋଲିବ ।ଶୁଭରଙ୍ଗ ପିଚ୍‌ ।ଶୁଭ ଅଙ୍କ ୮ ।

   Related Posts