scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁଳି! ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଓ୍ବିକ୍‌ରେ ରାଜଧାନୀରେ ଗର୍ଜିଲା ବନ୍ଧୁକ- ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଗିରଫ

10/02/2020 at 6:21 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୦।୦୨  ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଓ୍ବିକ୍‌ରେ ରାଜଧାନୀରେ ଗର୍ଜିଲା ବନ୍ଧୁକ । ଦିନ ଦ୍ବି ପହରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ଫେରାର୍‌ ହୋଇଗଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ। ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଆଶିଷକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୁଲିସ । ଇମ୍ଫୋସିଟି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ଆହତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କଳିଙ୍ଗ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଗର୍ଜିଲା ବନ୍ଧୁକ, ଫୁଟିଲା ଗୁଳି । ଦିନ ଦ୍ବି ପହରେ ଇମ୍ଫୋସିଟି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅତିପାଖରୁ ଗୁଳି ମାରି ଚମ୍ପଟ ମାରିଛନ୍ତି କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଜଙ୍ଘରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିବା ବେଳେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ କଳିଙ୍ଗ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଛାତ୍ରୀଜଣକ ଏକ ଘରୋଇ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ପଢ଼ୁଥିବା ବେଳେ କ୍ଲାସ୍‌ ସାରି ନିଜ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ତେବେ ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଆହତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ଥିବା କହିଛନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଓ୍ବିକ୍‌ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ୍‌ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ  ଧରାଯାଇଛି ବୋଲି ପୁଲିସ କମିଶନର ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ।

ରାଜଧାନୀରେ ଅପରାଧୀଙ୍କ ଉତ୍ପାତ ବଢ଼ିଚାଲିଛି । ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଆତଙ୍କରାଜ ଚଳାଇଛନ୍ତି ଅସାମାଜିକ । ଗଳିକନ୍ଦିରେ ଜାଲ ବିଛାଇଛନ୍ତି ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର ମାଫିଆ ।

ରାତିର ଅନ୍ଧକାର ଭିତରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଖୁଲମ୍‌ ଖୁଲା ପୋଲିସକୁ ଚାଲେଂଜ ପରେ ଚାଲେଂଜ ଦେଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ଏଠି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ୍‌କୁ କାହାରି ଖାତିର୍‌ ନାହିଁ ।

   Related Posts