ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବୁଧ ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ୨୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଠାରୁ ଚମ୍‌କିବ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ …

26/09/2021 at 8:28 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୯  ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୨ ରେ, ବୁଧ ଗ୍ରହ ନିଜର ସ୍ବରାଶି କନ୍ୟାରୁ ବାହାରି ତୁଳାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୭ରେ, ବୁଧ ଗ୍ରହ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଅକ୍ଟୋବର ୨ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଧ ତୁଳା ରାଶିରେ ରହିବ । ଏହା ପରେ ବୁଧ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବୁଧ ଦେବ, ବୁଦ୍ଧି, ତର୍କ, ଯୋଗାଯୋଗ, ଗଣିତ, ଚତୁରତା ଏବଂ ବନ୍ଧୁଙ୍କର କାରଣକାରୀ ଗ୍ରହ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧ ଦେବ ଶୁଭ ହେଲେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ବୁଧ ଗ୍ରହର ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଏହାର ଶତ୍ରୁ ଗ୍ରହ ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ୨୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ବୁଧ ଦେବ କେଉଁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟକୁ ବଦଳାଇବାକୁ ଯାଉଛି …

 ବୃଷ ରାଶି – ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ମଧ୍ୟ ବିତାଇବେ । ଅନ୍ୟପଟେ ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷର ଦିଗ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ହେବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଏଥର ଏହା ଏକ ଉତ୍ସାହଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି – ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନବାହାନ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ । ଧନ ଲାଭ ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି – ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରିଥିବା କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏଥର ଏହି ସମୟ କୌଣସି ଖୁସିଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଧନ- ଲାଭ ହେବ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ହେବ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଧନ-ଲାଭ ହେବ । ସୁଖ-ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ମାନ- ସମ୍ମାନ ଓ ପଦ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ।ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବ ।

   Related Posts