Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ବୁଧଙ୍କ ବକ୍ର ଚଳନ, ଆଗାମୀ ୨୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବଢାଇବ ସମସ୍ୟା

28/09/2021 at 8:59 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୦୯: ବୁଧ ଆଜିଠାରୁ ବକ୍ରି ଚଳନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଗ୍ରହଙ୍କ ରାଜକୁମାର ବୁଧ ତୁଳା ରାଶିରେ ବକ୍ରି ଚଳନ କରିବେ। ବୁଧ ଅକ୍ଟୋବର ୨ ରେ ତୁଳା ରାଶିରୁ ବାହାରି  କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ରାଶିରେ ସେ ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ। ବୁଧଙ୍କ ବକ୍ରି ଚଳନ ହେତୁ ମିଥୁନ ଏବଂ କନ୍ୟା ସମେତ ଅନେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏହି ସମୟରେ ଆଉ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ..

କର୍କଟ- ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଚଳନ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, କିଛି ବାହ୍ୟ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ଆପଣ ଟିକେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।

ବିଛା- ଏହି ସମୟରେ ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଚଳନ କରିବେ। ଏହି ସ୍ଥାନ ଲାଭ ଏବଂ କ୍ଷତିକୁ ଦର୍ଶାଏ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ନିବେଶରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଧନ ହାନୀ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି – ବୁଧବାର ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସ୍ଥାନ ଲାଭ, କ୍ଷତି ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁର ଅଟେ। ଏହି ସମୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରହସ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସମଗ୍ର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ।

   Related Posts