oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଲଭରୀ ଏଜେଣ୍ଟମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ କରୋନା ଟିକା

11/06/2021 at 8:39 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୬ : ଦିଲ୍ଲୀରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଧୀରେ ଧୀରେ ହ୍ରାସ ପାଉଛି । ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ବି କମୁଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତ ଟିକାକରଣ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଉଛି । ଦିଲ୍ଲୀର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରୋନା ଟିକାକରଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାର ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଜଡିତ ହୋମ ଡେଲିଭରି ଏଜେଣ୍ଟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯିବ ।

ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିଷୋଦିଆ ନିଜେ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଲୋକେ ଘରୁି ବାହାରୁନାହାଁନ୍ତି, ହେଲେ ଏମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଘରେ ଅତ୍ୟାଆବଶ୍ୟକୀୟ ଜିନିଷ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଉଛନ୍ତି । ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କରୋନା ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାର ଏମାନଙ୍କ କଷ୍ଟ ବୁଝି ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ଟୀକାକରଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିସୋଦିଆ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗକୁ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବିଭିନ୍ନ ଅନଲାଇନ୍ କମ୍ପାନୀରେ ଘର ବିତରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଭିତ୍ତିରେ ଟିକାକରଣ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ । ଦିଲ୍ଲୀରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୮ରୁ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସର ଲୋକଙ୍କ ଟିକାକରଣ ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦୃଷ୍ଟିରେ ଅଭିଯାନ ଚାଲିଛି । ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ଜନସଂଖ୍ୟାର ଏକ ବଡ଼ ଅଂଶରେ ମଧ୍ୟ ଗୃହ ବିତରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଏଜେଣ୍ଟମାନେ ଅଛନ୍ତି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ।

   Related Posts