suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ବାଣୀ କପୁରଙ୍କ ଅଡିସନର କାହାଣୀ: ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ନୁହେଁ, ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ରେ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ଅଭିନୟ

23/08/2022 at 10:27 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୨୩/୦୮: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବାଣୀ କପୁର ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୪ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଯାତ୍ରା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଛି । ବାଣୀ କପୁର ଟୁରିଜିମ୍ ପାଠ ପଢିବା ପରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ସେ ଜଣେ ମଡେଲ୍ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କଲେ ।
ଅଦ୍ଭୁତ ଥିଲା ବାଣୀଙ୍କ ଅଡିସନ:
ତେବେ ବାଣୀ କପୁରଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଯାତ୍ରା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା । ଏକ ଅଣ-ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସବୁକିଛି ନିଜେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବାଣୀ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଅଡିସନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ଥିଲା । ସେ ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ଅଡିସନ ଦେଇନଥିଲେ, ବରଂ ସମଗ୍ର ଜନତାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଏକ ଲାଇଭ୍ ସ୍ଥାନରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।
ହୋଟେଲ ଓ ସେଲୁନରେ ହୋଇଥିଲା ଅଡିସନ:
ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବାଣୀ କପୁର ‘ଶୁଦ୍ଧ ଦେଶୀ ରୋମାନ୍ସ’ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଅଡିସନର କାହାଣୀ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ । ବାଣୀ କପୁର କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏକ ବିମାନରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିବାକୁ ଯାଉଥିଲି ଯେତେବେଳେ ସେ (YRF ର କାଷ୍ଟିଂ ଡାଇରେକ୍ଟର) ମୋତେ ଡାକି ମୋତେ ଅଡିସନ ଅଟକାଇବାକୁ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଆମେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ସେଲୁନ୍ ଗଲୁ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ହଠାତ୍ ମୋତେ କୌଣସି ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିନା ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।
ବିନା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ହୋଇଥିଲା ଅଡିସନ ଟେଷ୍ଟ:
ବାଣୀ କପୁର କହିଛନ୍ତି, ‘କୌଣସି ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିନା ଏହା ହଠାତ୍ ଅଡିସନ ଟେଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ମୁଁ ଏସବୁକୁ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ମନେ କଲି । କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ମୁଁ ନିଜକୁ ବୁଝାଇଲି । ଯେ ଯଦି ମୁଁ ଭିଡ଼ ସାମନାରେ ଏସବୁ କରି ପାରିବି ନାହିଁ । ତେବେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ଏହା କରି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୋତେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିଲା ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କଲା ।

   Related Posts