previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟନା : ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ପାଳି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନେଲେ ଶପଥ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୫୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଧରାପଡିଲା ସୁନା ତସ୍କରୀ, ୨୦ ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ଜବତ
  • ||
  • ସୋର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିଶ୍ୱର ଦ୍ରୁତ ଧାବକ ଉସେନ ବୋଲ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ !

24/08/2020 at 8:57 PM

ଜାମାଇକା ୨୪।୮: ବିଶ୍ୱର ଦ୍ରୁତ ଧାବକ ଉସେନ୍ ବୋଲ୍ଚ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କୋଭିଡ-୧୯ ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିବା ପରେ ସେ ନିଜକୁ ସେଲଫ ଆଇସୋଲେସନ କରାଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଜାମାଇକାରେ ତାଙ୍କର ୩୪ତମ ଜନ୍ମଦିବସ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ଆୟୋଜିତ ପାର୍ଟିକୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ରହୀମ ଷ୍ଟର୍ଲିଂ ସମେତ ଜଣାଶୁଣା ଲୋକଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରିଥିଲେ।

ଜାମାଇକା ରେଡିଓ ଷ୍ଟେସନ ନେସନୱାଇଡ୍ ୯୦ ଏଫଏମ୍ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଦେଇଛି।  ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବୋଲ୍ଟ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରାଇଥିଲେ। ରବିବାର ଏହାର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିବା ବେଳେ ସେ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ବୋଲ୍ଟ ଗତ ୨୧ ଅଗଷ୍ଟରେ ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ବାର୍ଥଡେ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ସେହି ପାର୍ଟିରେ ଅନେକ ନାମୀଦାମୀ ଲୋକେବି ଥିଲେ।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟଯେ କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀର ପ୍ରକୋପ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଜାରି ରହିଛି। ଜନ୍ସ ହପକିନ୍ସ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨ କୋଟି ୩୩ଲକ୍ଷ ୪୨ ହଜାର ୭୯୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲାଣି। ସେହିପରି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁ ୮ଲକ୍ଷ ୭ହଜାର ୧୩୪ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେଲାଣି।

   Related Posts