ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା କାଟିଲେ ୨୪ କ୍ୟାରେଟ୍‌ର ଗୋଲ୍ଡ କେକ୍‌, ହନି ସିଂଙ୍କ ସହ ପାଳିଲେ ସ୍ପେଶାଲ ବର୍ଥଡେ

Published By : Prameya-News7 Bureau | February 26, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୬।୦୨: ବି-ଟାଉନ୍ ଡିଭା ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା।  ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡନେସକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଉର୍ବଶୀ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍‌ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌କୁ ନେଇ ସବୁ ବେଳେ ସେ ଆଗରେ ରୁହନ୍ତି ।ସେ ନିଜର ସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି ।  କମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସତ୍ତ୍ବେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଶୈଳୀ ଖୁବ୍‌ ଲାଇମ୍‌ ଲାଇଟ୍‌କୁ ଆସେ । ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ କେକ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆଲୋଚନା ପାଲଟିଛନ୍ତି।

୨୫ ଫେବୃଆରୀରେ ଉର୍ବଶୀ ତାଙ୍କର ୩୦ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ହନି ସିଂଙ୍କ ସହ 'ଲଭ୍ ଡୋଜ ୨' ସେଟରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ଏକ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ପାଳି ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଉତ୍ସବରେ ସେ ୨୪ କ୍ୟାରେଟ୍ ଗୋଲ୍ଡ କେକ୍ କାଟି ଲାଇମଲାଇଟ୍ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଉର୍ବଶୀ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, "ଲଭ୍ ଡୋଜର ସେଟ୍ ରେ ମୋର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ହନି ସିଂଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ। ତୁମର ଉପସ୍ଥିତି ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି।

wp:html
/wp:html

ଏହି ତିନି ସ୍ତରୀୟ ୨୪ କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା କେକର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ନୁହେଁ ବରଂ କୋଟି ଟଙ୍କା । ଏହି କେକ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଉର୍ବଶୀ ଏକ ଲାଲ ବଡିକନ୍‌ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ନା ନା କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/radhika-merchant-net-worth/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/radhika-merchant-net-worth/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.