ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

କାଚ ପରେ ଏବେ ଅଖା ପିନ୍ଧିଲେ ଉର୍ଫି, ଅତରଙ୍ଗୀ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ…

4/06/2022 at 2:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪।୦୬ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ଓ ପୋଷାକକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍‌ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି। ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପରେ ଉର୍ଫି ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ କିଛି ନା କିଛି ଏଭଳି ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେୟାର କରନ୍ତି ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏବେ ଅତରଙ୍ଗୀ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି।

ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ପୁଣି ଥରେ ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି । ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଋତୁରେ ଉର୍ଫି ଗରମରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ ଆପଣାଇଛନ୍ତି।ଏଥର ଉର୍ଫି ଅଖାକୁ ପୋଷାକ ରୂପେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଲୁକ କିଛି ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଉର୍ଫିଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଅଖା କାଟି ଏକ ସ୍ଲିଟ୍ ମିନି ସ୍କର୍ଟ ଏବଂ ଫସଲ ଟପ୍ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷକ ସହିତ ହାଇ ହିଲ୍ ଏବଂ ନ୍ୟୁଡ୍‌ ମେକ ଓଭର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ଉର୍ଫି ଜାଭେଦ୍ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ସେନ୍ସ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ସନ୍ସେସନ ପାଲଟିଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓକୁ ଖୁବ୍‌ ଲାଇକ୍‌ ସେୟାର କରୁଥିବା ବେଳେ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts