scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ୱାର୍ଲଡ କପ୍ ଫାଇନାଲ୍ ବେଳେ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଟିଭି, ମୋବାଇଲ ଚାର୍ଜରରେ ଗଳା ଚିପି ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କଲା ବାପା

22/11/2023 at 3:58 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଛଅ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ସାରା ଦେଶକୁ ରୋମାଞ୍ଚିତ କରିଥିବା ଆଇସିସି କ୍ରିକେଟ୍ ୱାର୍ଲଡ କପ ୨୦୨୩ର ଫାଇନାଲ୍ ରବିବାର ଖେଳା ଯାଇଥିଲା । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭରୁ ଅପରାଜିତ ଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଫାଇନାଲର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆଠାରୁ ପରାଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହାସହ ତୃତୀୟ ଥର ୱାର୍ଲଡ କପ ଜିତିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ରୋମାଞ୍ଚ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ଅଧିକ ଥିଲା ଯେ କାନପୁରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପୁଅକୁ ଟିଭି ବନ୍ଦ କରିଦେବା ଯୋଗୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଗଣେଶ ପ୍ରସାଦ କାନପୁର ସ୍ଥିତ ନିଜ ଘରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖୁଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପୁଅ ଦୀପକ ଆସି ତାଙ୍କୁ ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଅର କଥା ଶୁଣି ନଥିଲେ ଗଣେଶ । ଏହାପରେ ଦୀପକ ଟିଭି ସ୍ୱିଚ୍ ଅଫ୍ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ: ଷ୍ଟପ୍ କ୍ଲକ୍: ଦିନିକିଆ ଓ ଟି-୨୦ରେ ବିଳମ୍ୱରେ ବୋଲିଂ କରିବା ପଡ଼ିବ ମହଙ୍ଗା, ICC ଆଣିଲା ନୂଆ ନିୟମ

କିଛି ସମୟ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ପରେ ସ୍ଥିତି ମାର୍‌ପିଟରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା । ମଦ ପିଇ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖୁଥିବା ଗଣେଶ ମୋବାଇଲ୍ ଚାର୍ଜର ତାରରେ ଦୀପକର ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଗଶେଣ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଥିଲା । କାନପୁର ପୋଲିସ ସୋମବାର ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗଣେଶକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଦୀପକର ମୃତ ଦେହ ସିଡ଼ି ଉପରେ ପଡିଥିବା ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ପରେ କହିଛି ଯେ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା ।

ଚକେରୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପ୍ରଭାରୀ ଏସିପି ବୃଜନାରାୟଣ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହତ୍ୟାରେ ମୋବାଇଲ୍ ଚାର୍ଜର କେବଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା । ଦୀପକଙ୍କ ମୃତ ଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ବାପା-ପୁଅ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ମଦ ପିଅ ପରସ୍ପର ସହ ଝଗଡ଼ା କରୁଥିଲେ । ଦୀପକର ମାଆ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଘର ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts