vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
ori homes
vridhi excotica
ratha jatra live
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଜି ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନିତିନ ଗଡକରୀ, ସୋଆ ସମାବର୍ତ୍ତନ ଉତ୍ସବରେ ଦେବେ ଯୋଗ

16/11/2019 at 8:10 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୬।୧୧: ଆଜି ପାଳନ ହେଉଛି ଶିକ୍ଷା ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନ (ସୋଆ ଡିମଡ୍‌ ଟୁ ବି ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ଷଷ୍ଠ ସମାବର୍ତ୍ତନ ଉତ୍ସବ । ସୋଆ ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ରେ ଥିବା ଅଡିଟୋରିୟମରେ ଅପରାହ୍ନ ୩ଟାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଉତ୍ସବ । ଏହି ଉତ୍ସବରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶୀ ଲାଲ୍‌ ଯୋଗଦେବେ । ସେହିପରି ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ କେନ୍ଦ୍ର ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ନିତିନ୍‌ ଗଡ଼କରି, କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍‌ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଡ. ଅରୁଣ କୁମାର ସାହୁ ଯୋଗଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ସୋଆ କୁଳାଧିପତି ପ୍ରଫେସର ଖଗେଶ୍ୱର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କୁଳପତି ପ୍ରଫେସର ଅମିତ୍‌ ବାନାର୍ଜୀ ସ୍ୱାଗତ ଭାଷଣ ଦେବା ସହିତ ରିପୋର୍ଟ ପାଠ କରିବେ । ଏହି ଅବସରରେ କୋଲକତା ସ୍ଥିତ ଏମ.ପି ବିର୍ଲା ପ୍ଲାନେଟୋରିଅମ୍‌ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ଏକାଡେମିକ୍‌ ଓ ରିସର୍ଚ୍ଚ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଫେସର ଦେବୀପ୍ରସାଦ ଦୁଆରିଙ୍କୁ ସମ୍ମାନସୂଚକ ଡକ୍ଟରେଟ୍‌ ଡିଗ୍ରୀରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯିବ । ପିଏଚ୍‌ଡି ଡିଗ୍ରୀ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ଟପ୍ପରମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣପଦକ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ବୋଲି ସୋଆ କୁଳସଚିବ ପ୍ରଫେସର ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ପ୍ରଧାନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts