Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦ ହେଲା କାଳ, କକାକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ପୁତୁରା

12/12/2022 at 6:28 PM

ଘଟଗାଁ, ୧୨/୧୨: ପଥରରେ ଛେଚି କକାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ପୁତୁରା । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଟଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କେତାଙ୍ଗ ଗ୍ରାମରେ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିିଛି । ଜମିବାଡିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି କକାକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ପୁତୁରା ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛିି । ମୃତକ ହେଲେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ନିରଞ୍ଜନ ଗିରି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ବିଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ନିରଞ୍ଜନ ଗିରିଙ୍କ ଜାଗାରେ ପୁତୁରା କରୁଣାକର ଗିରି ପଥର ତାଡି ବିକ୍ରି କରୁଥିବାର ଜାଣି ଏହାକୁ ନିରଞନ ଗିରି ବାରଣ କରିବା ସହିତ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ।

ଫଳରେ ପୁତୁରା କରୁଣାକର ଗିରି ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଘରେ କେହି ନଥିବା ସମୟରେ ପଶି ପଥରରେ ଛେଚି ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇଥିଲା । ନିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ  ପରିବାର ଲୋକେ ଘଟଗାଁ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ଏନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଘଟଗାଁ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ବେଳେ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts